T9 Android TV Box Suporton 4K H.265 – Ktheje Tv ne smart

3,690 L5,990 L (-38%)

Ka stok

  • 4 here me cilesore se HD
  • Perfekte per te pare me cilesi optimale filmat, videot apo lojrat
  • Do te shihni cdo detaj te ekranit me kthjelltesi

 

Android Tv BoX T9 4GB WIFi 5GHZ

Android Tv Box me 4Gb Ram dhe 32 GB memorje te brendshme.

Ktheje televizorin ne TV-smart me kete pajisje shume te fuqishme Android Box.

Ne cmimin me te mire ne Dyqan Taxi kjo pajisje vjen per ju dhe ju mundeson konvertimin e televizorit tuaj te thjeshte ne nje pajisje multimedia.

Mund te shihni Youtube, Netflix e shume aplikacione te tjera qe mundesohen ne Playstore.

TX 9 ANDROID TV BOX NE SHITJE ONLINE

Nese jeni te apasionuar pas lojerave , videove , filmave kjo do te jete zgjedhja me e mire qe mund te beni per veten tuaj ne menyre qe me ne fund te shijoni filmat apo video-lojrat tuaja me cilesine me maksimale. Nuk ka dyshime per cilesine qe ofron kjo pajisje sepse është e pajisur me CPU Amlogic S912 Octa-core ARM Cortex-A53. Gjithashtu mos u shqetesoni as per memorien rezolucioni 4K 1080P sepse është  4 here me i larte se cilesia qe ofron HD. Te jeni i sigurt qe do te shini cdo detaj te ekranit me kthjelltësi, ju mundëson të ndjeni video-te me definicion të lartë, aq sa do t’ju duket sikur jeni ne nje bote te magjishme.

  • 4 here me cilesore se HDAndroid-Tv-Box-T9-4GB-shitje-online-dyqani-taxi
  • Perfekte per te pare me cilesi optimale filmat, videot apo lojrat
  • Do te shihni cdo detaj te ekranit me kthjelltesi
  • Wifi 2.4GHZ – 5GHZ

Bli online ne Dyqan taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Be the first to review “T9 Android TV Box Suporton 4K H.265 – Ktheje Tv ne smart”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

T9 Android TV Box Suporton 4K H.265 - Ktheje Tv ne smart

3,690 L5,990 L (-38%)

Shto ne Shporte