Barcode Reader| Barcode Scanner me kabell

3,690 L4,900 L (-25%)

Ka stok

Parametra:
Tension: 5/3.3V
CPU: ARM 32-bit Cortex
Shpejtesia leximit: 200scan/s

KODI: 2017020244 Kategori: ,

BARCODE READER ME KABELL

Barcode Reader Scanner me Kabell | Wired | Bli Online ne Dyqan Taxi |

Barcode Reader eshte dizajnuar qe tíu ndihmoj te skanoni kodet e shkruara ne leter, ekran te celulareve, monitor te kompjutereve, laptop, tablete dhe siperfaqe te tjera . Aksesori mund te perdoret lehtesisht  me karikuesin ne forme te mbajteses me kabllon USB.

Barcode Scanner Reader Dyqan Taxi

Barcode Reader | Scanner

Lehtesisht i perdorshem me kabllo
Memorie e sigurte dhe e besueshme
I shpejte ne leximin e kodeve

Barcode Reader me parametra:
Tension: 5/3.3V
CPU: ARM 32-bit Cortex
Shpejtesia leximit: 200scan/s

Blerje Online te sigurta | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Barcode Reader

Be the first to review “Barcode Reader| Barcode Scanner me kabell”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Barcode Reader Barcode Scanner Dyqan Taxi

Barcode Reader| Barcode Scanner me kabell

3,690 L4,900 L (-25%)

Shto ne Shporte