Tastiere Wireless per iPad |Smart Keyboard

3,990 L

Ka stok

Model : DA161
Tensioni: 3.3 V
Drita: E bardhe
Tastiere qe suporton iPad Pro 9.7 inch

IPAD WIRELESS KEYBOARD

Tastiere Wireless per iPad | Smart Keyboard | Blerje online ne Dyqan Taxi |

Tastiere  Wireless per iPad me dizajn elegant te ri, me te bukur se kurre . Poshte çdo butoni eshte nje mekanizem me stabilitet dhe saktesi ekstreme per perdorim afatgjate. Smart Keyboard, lidhet automatikisht me iPad-in tuaj ne menyre qe te mos humbisni kohe per konfigurime.
E pershtatshme vetem me iPad Pro ne madhesine 9.7 Inch 
Tastiere e markes DODOCOOL e nje kualiteti te larte kur vjen puna te rehatia dhe thjeshtesia.

MFI CERTIFIED | E CERTIFIKUAR PER APPLE

Tastiere Wireless per Ipad Pro 9.7 inch

TASTIERE IPAD WIRELESS DODOCOOL

Model : DA161
Tensioni: 3.3 V
Drita: E bardhe
Tastiere qe suporton iPad Pro 9.7 inch


Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tastiere

Be the first to review “Tastiere Wireless per iPad |Smart Keyboard”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tastiere dodocool keyboard dyqan Taxi

Tastiere Wireless per iPad |Smart Keyboard