Barcode Scanner Reader me Bluetooth

3,490 L4,500 L (-22%)

Ka stok

Parametra:
Tension: 5/3.3V
CPU: ARM 32-bit Cortex
Shpejtesia leximit: 200scan/s

KODI: 234545566770 Kategori: ,

BARCODE READER SCANNER WIRELESS

Barcode Scanner Reader Wireless | Dyqan Taxi | Online Shop

Skaner me Barcode eshte dizajnuar qe tíu ndihmoj te skanoni kodet e shkruara ne leter, ekran te celulareve, monitor te kompjutereve, laptop, tablete dhe siperfaqe te tjera . Aksesori mund te perdoret lehtesisht  me karikuesin ne forme te mbajteses me kabllon USB.

BARCODE LEXUS SKANER WIRELESS

Skaner per barkod lehtesisht i perdorshem me USB + Bluetooth wireless
Memorie e sigurte dhe e besueshme
I shpejte ne leximin e kodeve
Mund te regjistroj deri ne 2600 barcode
Pajisja me Barcode suporton Windows XP/7/8/10 and Android,IOS.

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Barcode Reader

Be the first to review “Barcode Scanner Reader me Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Barcode Scanner reader Wireless Dyqan Taxi

Barcode Scanner Reader me Bluetooth

3,490 L4,500 L (-22%)

Shto ne Shporte