Pompe me bateri per vaj benzine nafte | Thithje automatike

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

  • Deri ne 9L/min
  • Fikje automatike
  • E shpejte dhe e lehte ne perdorim
  • Pa kabell
  • E lehte dhe kompakte
KODI: 6988009227007 Kategori: ,

POMPE ELEKTRIKE TURBO PUMP

Pompe elektrike Turbo Pump qe ju ndihmon te transferoni lengjet nga nje depozite ne te tjetren. Ajo ju ndihmon qe mos te perdorni forcen tuaj dhe te mbaroni pune shpejt edhe pa lodhje. Pompa elektrike vjen ne Dyqani Taxi me nje cmim super ekonomik.

POMPA ME MOTOR ELEKTRIK 

Pompa me motor elektrik Turbo Pump funskionon si nje sifon duke thithur lengjet dhe duke i hedhur ne nje depozite qe deshironi. Zorra eshte e pajisur me nje sensor qe ndalet automatikisht kur depozita eshte mbushur plot. Kjo pompe ju mundeson te transferoni lengje nga nje depozite ne tjetren.  Perdorimi eshte shume i thjeshte : Pozicionoje pompen turbo ne nje depozite dhe anen tjeter te tubit ne nje depozite ku doni te depozitoni lengun dhe shtypni butonin e veprimit.turbo-pump-per-nafte-vaj-benzine-dyqan-taxijpg

  • Deri ne 9L/min
  • Fikje automatike
  • E shpejte dhe e lehte ne perdorim
  • Pa kabell
  • E lehte dhe kompakte

Bli Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pompe

Be the first to review “Pompe me bateri per vaj benzine nafte | Thithje automatike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Turbo Pump per nafte vaj benzine Dyqan Taxi

Pompe me bateri per vaj benzine nafte | Thithje automatike

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte