Pompe Uji Lavazhi per makina | Pomp Sperkatje

2,890 L

Ka stok

– Inputi i tensionit: 12v
– Fuqia: 80w
– Pesha: 0.8 kg
– Shkalla e rrjedhës: 4.5lt / min
– Presioni i shkarkimit: 0.6Mpa
– Gjatesia: 3m

POMP LAVAZHI | POMPA PER LAVAZH CHEJIEBA

Pompe Uji Lavazhi | Pomp Sperkatje | Pompa universale per lavazhne shitje

Prezantimi i Pompës së Ujit të Automjetit Chejieba, një pompë uji për pastrim. Kjo pompë uji është një nga më të mirat dhe më të lirat në treg.

Gjithashtu ky eshte nje produkt perfekt per tu bere dhurate familjareve tuaj duke i lehtesuar atyre punen dhe duke i kursyer para.

pompe uji lavazhi pomp sperkatje

Pompë shumë funksionale 12v shtëpiake dhe kopshtesh.
Një presion i vogël dhe i përshtatshëm, i lehtë për t’u përdorur për kursimin e ujit që mund të përdoret jashtë për të larë makina dhe pllakat e oborrit tuaj.

Një makinë larëse shtëpiake shumë funksionale e cila ndërthur pompën me përbërës të tjerë.

Përparësitë e produktit janë të vogla të përshtatshme, me presion të lartë, kursim të ujit, siguri, përdorim të lehtë dhe distanca e llakut të ujit mund të afrohet 15m.

Ky produkt mund të përdoret në natyrë për të larë makina me dy kova ujë. Pastron makinën tuaj lehtesisht.

Ky produkt mund të përdoret në natyrë për të larë veturat.
Produkti gjithashtu mund të përdoret për të ujitur bimën, larë dritaret në natyrë dhe kështu me radhë. Dhe është zgjedhja më e mirë e çdo pronari të makinës.

Pompe Uji Lavazhi per makina | Pomp Sperkatje

pompe lavazhi per makina pomp sperkatje

Specifikimet | Pomp Uji

– Inputi i tensionit: 12v
– Fuqia: 80w
– Pesha: 0.8 kg
– Shkalla e rrjedhës: 4.5lt / min
– Presioni i shkarkimit: 0.6Mpa
– Gjatesia: 3m

Nje makinë larëse 12v mini është një nga produktet ndërkombëtare bashkëkohore kryesore.

Gjithashtu eshte një makinë larëse shumë funksionale shtëpiake e cila kombinon nje mini pompë zhytëse me përbërës të tjerë shume funksional.

POMP SPERKATJE PRAKTIKE

Përparësitë e produktit janë të vogla të përshtatshme, me presion të lartë, kursim uji, siguri. E lehtë për t’u përdorur dhe distanca e spërkatjes së ujit mund të afrohet deri ne 15m.

Ky produkt mund të përdoret në ambiente të jashtme për të larë makinat me vetem dy kova me ujë. Nje produkt kaq e pershtatshme per te qene ne shtepine tuaj. 

Mund ta bëjë makinën tuaj të paster dhe atraktive. Produkti mund të përdoret gjithashtu për të ujitur bimët, për të larë dritaret në natyrë etj. Dhe është zgjedhja më e mirë e çdo personi qe ka makine dhe ata te cilet kane shtepi me kopesht dhe deshirojne t’a mirembajne ate. 

Mënyra e përdorimit | Pomp uji 

Pompa lidhet me gryken. Me pas duhet të lidhet me prizën e ujit të rrjedhës kryesore. Dhe se fundmi, furnizimi me energji elektrike duhet të futet në cigaren e automjetit. 

Eshtë një makinë larëse shumëfunksionale te cilen ju mund t’a mbani kudo ne shtepi pa problem dhe duke ju kursyer kohe. Pompa eshte teper praktike dhe e lehte ne perdorim. Eshte dizejnuar posacerisht per t’u perdorur nga cila do moshe me lehtesi.

Thjeshtojani punen vetes suaj cdo dite e me shume. Nuk do te kete nevoje te harxhoni para per te pastruar dhe lare makinen tuaj por ju mund t’a beni vete kur keni kohe te lire dhe eshte e nevojshme.

Gjithashtu kjo pompe nuk eshte vetem per larjen e makines, por ju vjen ne ndihme edhe per funksione te tjera. Me te ju mund te ujisni kopeshtin tuaj, lulet, bimet dhe shume te tjera pa u munduar aspak.

POMPE UJI MULTIFUNKSIONALE DHE PRAKTIKEpompa sperkatje blerje online ne dyqan taxi
 • Tensioni: DC 12V
 • Fuqia: 80W
 • Presioni: 0.9MPA
 • Rrjedhja: 5,5 L.
 • Gjatësia e tubit: 6m.
 • madhësia e lidhësit: 10 mm.
 • Gjatësia e tubit nën presion: 1.2m.
 • Gjatësia e linjës së karikuesit të cigareve të makinës: 3 milion.
 • Presioni i punës: PS 80PSI (0.55MPA).
 • Maks. presioni: PS 130PSI (0.9MPA).
 • Përmbajtja: Makinë larëse 12v me presion të lartë Pompa nën ujë Tub special për zorrë 10m Armë uji

Shtë një makinë elektrike e montuar në automjet 12V / 220 armë larëse. Gjithashtu eshte vleresuar si mjeti më i fuqishëm i larjes. Korniza kryesore mund të vendoset ne nje kovë me uje nga  e cila mund te terheqe ujin ne menyre të pakufizuar por gjithashtu edhe duke ju kursyer. 

Eshte vertete nje produkt i cili do ju vije ne ndihme ne cdo moment. Makinë e vogël dhe e përshtatshme, pra është zgjedhja juaj më e mirë !!

Keshilla | Pompe uji
 • Pompa nuk është i papërshkueshëm nga uji, ju lutem ta vendosni larg ujit. Mos përdorni ujë të nxehtë.
 • Ju lutemi mbani çelësin e armës hapur përpara se të ndizni pomp lavazhi.
 • Ju lutemi mos e mbyllni çelësin e pompes gjatë procesit të përdorimit, mund të përdorni çelësin për të kontrolluar madhësinë e rrjedhës së ujit.
 • Për shkak se presioni i ujit është i madh për shkak të pompës, nëse çelësi i armës është i fikur, presioni do të dëmtojë armën që çon në rrjedhjen e ujit

lavazh uji per makina bli online dyqan taxiKARAKTERISTIKA | Pomp sperkatje

 1.  Punoni me 12V DC dhe 220V AC.
 2.  Kurseni ujë. Mund të lajë makinën duke përdorur 2 kova uji.
 3. Kurseni larjen e makinës / shampon dhe kohën tuaj.
 4.  Lehtë, e vogël dhe e përshtatshme.
 5. Consumption Konsumi i energjisë: 80W Rate
 6. Shkalla e rrjedhës: 4.5lminPressure
 7. Presioni i shkarkimit: 0.6 Mpa
Çfarë ka në kuti:
 • 1 x Pompë zhytëse CheJieBa
 • 1 x 10m Zorrë Magjike Speciale
 • 1 x Armë larëse
 • 1 x Furçë për Formë / Larje Inverter i rrymës
 • 1 x 220v AC në 12v DC
 • 1 x Udhëzues përdorimi

Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Lloji

Pompe

Be the first to review “Pompe Uji Lavazhi per makina | Pomp Sperkatje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe uji lavazhi pomp sperkatje per makina

Pompe Uji Lavazhi per makina | Pomp Sperkatje