Elektrik Dore Tactical 22X Police | Flashlight Profesional

1,390 L1,990 L (-30%)

Ka stok

Elektrik dore | Police

Drite LED e fuqishme e bardhe
Multifunksionale
Siguron intesitet ndricimi te larte
Pajisur me Lente Qelqi
Perfekt per kamping
Material shume i forte dhe cilesore
Ngjyra: E zeze
Materiali: Alumin
Llampe: LED
Bateria: AAA
Kundra Ujit dhe pluhurit

 

 

 

ELEKTRIK DORE POLICE TACTICAL 22X

Elektrik dore Police Tactical per gjueti | Flashlight Profesional ne shitje Online | Dyqan Taxi

Elektriku i Dizajnuar per mbrojtje, kamping apo gjueti.

Elektrik i markes Police, jane nder elektriket me turulloses, te fuqishem dhe te besueshem ne dispozicion.
Police eshte nje marke tregtare e regjistruar ne SHBA e cila tashme operon ne mbare boten.

Mini elektrik profesional prej materiali alumini mjaft i qendrueshem dhe siguron ndricim shume te larte.
Trupi i tij forte mundeson jetegjatesi.
Projektuar per te permbushur kerkesat e policise, ushtarakeve dhe profesionisteve ne te gjithe boten.

ELEKTRIK DORE PER GJUETI

Nje goditje nga ky Elektrik Dore ne sy do te shkaktoje turullosje te cdo sulmues.
Goditja qe jep ky elektrik percillet nga muskujt ne tru dhe receptoret perkates do te ngadalesojne pergjigjen e sulmuesit.
Shkakton konfuzion dhe corientim duke e cuar ate ne gjunje, e bene ne kete menyre te paafte per veprimtari te metejshme agresive.

Elektrik i pajisur me nje litar i cili parandalon renien nga dora.
Mund ta perdorni dhe si varese celsash.
Keshtu do te jete perhere me ju dhe kur nuk ndodheni ne ambjentin e shtepise.

PROFESSIONAL FLASHLIGHT 22X

Pajisje shume e perdorshme dhe e nevojshme per kampistet gjate udhetimeve te tyre, mund te perdoret dhe per raste te tjera.
Bateria e llampes zgjat deri ne 20 ore.
Mund ta perdorni dhe kushte te keqija te motit.
Eshte rezistente ndaj shiut dhe pelhurit. Mund ta perdroni dhe ne shi te forte.

ELEKTRIK GJUETIE

Elektrik i pajisur me nje litar i cili parandalon renien nga dora.
Mund ta perdorni dhe si varese celshash.
Keshtu do te jete perhere me ju dhe kur nuk ndodheni ne ambjentin e shtepise.

Pajisje shume e perdorshme dhe e nevojshme per kampistet gjate udhetimeve te tyre, mund te perdoret dhe per raste te tjera.

ELEKTRIK DORE TACTICAL POLICE 22X

elektrik dore me 22x zoom police per gjueti ne shitje online dyqan taxi

Ku mund te perdoret

Bateria e llambes zgjat deri ne 20 ore.
Mund ta perdorni dhe kushte te keqija te motit.
Eshte rezistente ndaj shiut dhe pelhurit.
Mund ta perdroni dhe ne shi te forte.

Sherben si: Elektrik dore, drite nate, drite qe t’ju ndihmoje ne realizimin e puneve tuaja.

ELEKTRIK PER GJUETI 

Zgjidhja juaj me e mire kur keni nevoje per ndricim maksimal.
Me nje rreze te gjere ne menyre qe te keni nje kend shikimi me te gjere ne siperfaqe te medha.  Elektrik gjuetie me bateri dhe karikim.
Mund te vendosni nje bateri te rikarikueshme ose ne rast nevoje 3 bateri te thjeshta 1.5V AAA

Elektrik Dore ne shitje | Police Flashlight

Specifikat:

Drite LED e fuqishme e bardhe
Multifunksionale
Siguron intesitet ndricimi te larte
Pajisur me Lente Qelqi
Perfekt per kamping
Material shume i forte dhe cilesore
Ngjyra: E zeze
Materiali: Alumin
Llampe: LED
Bateria: AAA
Kundra Ujit dhe pluhurit

 

Elektrik dore | Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi!
Kontaktoni ne | 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Elektrik Dore Tactical 22X Police | Flashlight Profesional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini elektrik dore police ndricues elektric dyqan taxi varese ne shitje online per gjueti kamping

Elektrik Dore Tactical 22X Police | Flashlight Profesional

1,390 L1,990 L (-30%)

Shto ne Shporte