Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit | Bli Online

3,400 L

Ka stok

Rubinet me ekran Dixhital, per nje ngrohje te shpejte te ujit ne 5 sekonda.
Uje te ngrohte sa here qe ju te deshironi.
Fuqia: 3000W.
Rubinet me presion  pune: 0.04-0.5MPA.
Temperatura e ujit 30-60 grade.
Sasia e ujit te ngrohte 1.5-2 lt/min.

KODI: 2356889617982 Kategori: , , , Etiketime: , ,

RUBINET DIXHITAL PER NGROHJEN E UJIT

Rubinet elektrik me tregues dixhital per ngrohjen e ujit | Bli tani online ne oferte ne Dyqan Taxi

Rubineti me modern & me cilesi te larte.
Eshte ndertuar prej kromit te perpunuar posacerisht per te ofruar rezistence ndaj gerryerjes .Gerryerja mund te shkaktohet nga detergjentet me perberje acide si dhe kriperat e ujit.
Ka nje filter te brendshem dhe nje valvule me saktesi te larte . Te cilat rregullojne temperaturen dhe sasine se ujit. Gjithashtu ka nje mekanizem funksionimi te qete dhe disqe qeramike te qendrueshme per konsum me te ulet te ujit.

RUBINETI ELEKTRIK DIXHITAL

Nje rubinet digjital modern elektrik, me ekran  per ngrohjen e ujit te cezmes ne cast.
Uje te ngrohte sa here qe ju te deshironi.
Tensioni: 220V.
Frekuenca 50Hz.
Fuqia: 3000W.
Rubinet elektrik dixhital me presion  pune: 0.04-0.5MPA.
Temperatura e ujit 30-60 grade.
Sasia e ujit te ngrohte 1.5-2 lt/min.
Rubinet me ekran LED.
Produkti eshte i pajisur me tub çeliku inox.

RUBINET ME TREGUES DIXHITAL

Tani duart tuaja mund te jene te ngrohta edhe nese nuk keni uje te ngrohte ne kuzhine fale rubinetit dixhital per uje te ngrohte. Montoni rubinetin dhe ne cast do te keni uje te ngrohte per te gjithe kohen e larjes se eneve.

Ne kombinim me dorezat e larjes do te keni nej zgjidhje perfekte per larjen me dore te eneve te kuzhines.


Zgjidh rubinet elektrik ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Rubinete

Vleresim mesatar

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

2 Vleresime per kete produkt

  1. 02

    nga Ylli Maknori

    Eshte super

  2. 02

    nga Trendafile

    Super

Main Menu

rubinet elektrik me tregues dixhital per ngrohjen e ujit

Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit | Bli Online