Doreza Silikoni Multifunksionale per Pastrim

1,190 L

Ka stok

Kjo doreze silikoni eshte perbere nga silikoni me cilesi te larte pa BPA. Silikoni me i mire nga te gjithe, me shkalle natyrale i bute ne lekure, keshtu qe nuk do te keni reaksione alergjike.

KODI: 8809374460326 Kategori: , , Etiketime: ,

DOREZA SILIKONI

Doreza Silikoni Multifunksionale, per kuzhine, per larje makine, pastrim etj. | Doreze Pastrimi.

Doreza Shume funksionale Silikoni

Keto Doreza Silikoni magjike me dizajn te kombinuar te dorezave pastruese prej gome. Nuk nevojiten furca ose sfungjere per pastrim te pershtatshem. Dorezat prej silikoni ju lejojne te punonni rehat dhe nuk krijojne bezdi kur bine ne kontakt me lekuren.

Doreza te shkelqyera per larje.

Material prej silikoni i cili nuk thith uje. Krahasuar me sfungjerin dhe furcat e tjera tradicionale eshte shume me e lehte ta shkumezoni dhe ta pastroni. Njollat qe mund te ngelin lahen lehtesisht dhe nuk pesojne asnje dem dhe pas nje perdorimi per nje kohe te gjate.

Doreze Pastrimi e cila i reziston rrjedhjeve dhe pas perdorimit te zgjatur.
Qendrueshmeri e forte, ato nuk jane te lehta per t’u deformuar, shtypur, thyer. duke perfituar keshtu plotesisht nga cilesite e silikonit.
Kane nje trashesi normale te cilat ju lejojne te punoni lehtesisht me to.

Doreza Pastruese per larjen e eneve dhe ne nxehtesi te larte.

Doreza silikoni multifunksionale per kuzhine te cilat kane rezistence ndaj nxehtesise deri ne 160 grade. Keshtu qe ato gjithashtu mund te perdoren per te levizur enet e nxehta ose per te nxjerr gatimet e nxehta nga furra.

DOREZA SILIKONI PER PASTRIM

Material Silikoni Eko miqesor | Doreza

Kjo doreze silikoni eshte perbere nga silikoni me cilesi te larte pa BPA. Silikoni me i mire nga te gjithe, me shkalle natyrale i bute ne lekure, keshtu qe nuk do te keni reaksione alergjike.

Perdorimi: Per kuzhine, larje enesh, pastrim frutash dhe perimesh, pastrim banje, heqjen e pluhurit te garderobes, kujdesin per floket e kafsheve shtepiake dhe dorezasilikoni per larje makine.


Blerje ne Qendren me te madhe Tregtare Online ne Shqiperi Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Doreze

Be the first to review “Doreza Silikoni Multifunksionale per Pastrim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza silikoni multifunksionale per pastrim kuxhine larje makine doreze

Doreza Silikoni Multifunksionale per Pastrim