Raft kepucesh | Mbajtese moderne me 4 kate rafte

1,490 L

Ka stok

 • Raft cilesor per kepucet.
 • Ideale dhe me dizajn te vecante.
 • Me 4 rafte njera pas tjetres.
 • Praktik dhe lehte i levizshem.

RAFT KEPUCESH MBAJTESE MODERNE ME 4 RAFTE

Mbajtese Kepucesh moderne me raft per kepuce | Mobilje me 4 kate Rafte | Mobileri per Kepuc ne Dyqan Taxi

Mbani kepucet tuaja te organizuara dhe kurseni rremujen me kete raft modern kepucesh me 4 kate.Ndertuar me shufra te qendrueshme celiku dhe plastike, te cilat ju mundesojne qendrueshmeri dhe siguri ne perdorim.

Krijon nje pamje te rregullt te kepuceve tuaja dhe i ofron atyre mundesine te ajrosen. Keshtu aroma te pakendshme nuk do te ndihen sa here ju afroheni te merrni kepuce nga rafti. Nje raft kepucesh moderne qe shkon me cdo shtepi.

Kjo mobileri mbajtese kepucesh pershtatet me nje larmi te gjere Kepucesh, Atletesh, Sandalesh etj.

4 RAFTE KEPUCESH | PAJISJE MODERNE

Dizajni i shiritave lejon qarkullimin e ajrit neper kepuce | Mbajtese kepucesh Moderne 
Mos u shqetesoni se faft mbajtesja e kepuceve tuaj mund te mbaj aroma jo te kendshme.
Dizajni i saj i mundeson nje ajrosje totale.

MBAJTESE KEPUCESH MODERNE ME RAFTE

mbajtese kepucesh me 4 kate Rafte

E pershtatshme per kepuce per meshkuj, femra dhe femije

Tani nuk keni perse shqetesoheni per rremujen.
Kjo mbajtese sistemon te gjitha kepucet tuaja duke e lene ambjentin me nje pamje te rregullt dhe jo lodhes per syte.
Mos u shqetesoni per kepucet qe qe lene shenja, me nje lecke te lagur mund ta pastroni lehtesisht.
Teper praktike dhe e pershtatshme per cfaredo ambjenti. | Alternative e Shkelqyer 
Kurseni kohe, ju nuke keni pse te jeni me ne kerkim te kepuceve.

RAFT KEPUCESH 

 • Mbron kepucet nga pluhuri dhe papastertia | Mobileri mbajtese kepucesh
 • Dizajni me kapacitet pothuajse normal, kursen hapesire dhe nuk krijon rremuje ne ambjentet tuaja.
 • Lehte per t’u mbledhur dhe cmontuar.
 • Lehtesisht i pastrueshem mjafton nje lecke e lagur.
 • Mund ta levizni pa asnje problem nga nje ambjent ne tjetrin |
 • Portmonto Portative

RAFTE MBAJTESE PER KEPUCE

Cilesi shume e mire | Rafte Mbajtese per Kepuce | Mbajtese Kepucesh Moderne 

Organizoni kepucet tuaja, ne kete portmonto te vogel ne menyre te rregullt & te bukur estetikisht per syrin.

Mobilje Mbajtese kepucesh e perballueshme per cdo shtepi dhe hotel.

Mban deri ne 20 pale kepuce | Thuaj jo rremujes!

Jeni te lodhur nga rremuja e kepuceve ?

Keni shume kepuce dhe perhere nuk dini se ku mund t’i mbani ?

Zgjidhja eshte gati ne Dyqan Taxi .

Mbajtesja jone e kepuceve ju ofron nje komoditet si asnjehere me pare per raftmbajtese kepuces

Pajisje shpie per kepuce ne Dyqan Taxi

MBAJTESE KEPUCESH ME 4 RAFTE | MOBILJE

Shiritat Lejojne qarkullimin e ajrit neper kepuce | Mban dhe Ajros Kepucet tuaja të mira
Lehtesisht e montueshme | Pa pasur nevoje per pajisje te tjera
Strukture e forte metalike dhe plastike.

MBAJTESE MODERNE PER  KEPUCE ME 4 RAFTE

Specifikat

 • Material: Plastike & Celik i forte
 • Madhesi: 4 shtresa
 • Perdoret per zyra, dhoma gjumi, banjo, dhomen e ndenjes, zyre, hotel, dhoma garderobe etj.
 • Ngjyre: E Zeze

RAFT PER KEPUCE

Blerje online ne Qendren me te madhe Tregtare Online | Dyqan Taxi |

Porosit tani ne telefon | 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Raft kepucesh | Mbajtese moderne me 4 kate rafte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft per kepuce Pajisje shtepie moderne dyqan taxi online blerje kepuce

Raft kepucesh | Mbajtese moderne me 4 kate rafte