Relax And Tone Massager | Masazh Machine Review

1,890 L3,690 L (-49%)

Ka stok

 • Koka e valezuar, kryen masazh te thelle e tonifikim
 • Koka me rrjete jep rehati maximale.
 • Koka e sheshte, kryen masazh te bute ne qafe, supe, kurriz, kembe
 • Koka me lime, masazhon kallot dhe lekuren e thate.
 • Koka me topa te vegjel per trajnime me kremra ose vajra.
KODI: 20802708 Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

Relax & Tone Massager | Masazh per meshkuj dhe femra ne Tirane | Dyqan Taxi

Relax and Tone Body Massager | Celuliti ne kofshe dhe ne trup | Relaks Machine Review | Masazh te shpejte per femra dhe meshkuj

Jeni te lodhur kur ktheheni ne shtepi?

Masazhi relax & Tone Dyqan Taxi celuliti ne kofshe

Ne kemi zgjidhjen ideale per ju | Relax And Tone Massager | Celuliti ne kofshe largohet me kollaj.
E thjeshte ne perdorim, sherben per tonifikim dhe masazhimin e trupit tuaj .
Mund ta gjeni ne Dyqan Taxi me nje cmim fantastik .
Relaksoni trupin, por pse jo te arrini dhe linja perfekte, eshte ajo cfare ju duhet  .
Largoni celulitin dhe tonifikonin trupin nga shtepia . Pajisja multifunksionale , mund te arrini rezultate te shkelqyera per trupin tuaj . Relax & Tone, Pajisja konkurente e masazheve ne Tirane.
Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga Shtepia juaj. Klientet e adhurojne kete pajisje.

MASAZHATORI ME I NEVOJSHEM

1. Projektuar dhe dizajnuar ne perputhje me linjat e trupit tuaj.

2. Menyra me e lehte per tu ushtruar dhe relaxuar.

3. Super efektive dhe i lehte per tu perdorur.

Bli masazh per meshkuj ne Tirane | Dyqan Taxi

MASAZH RELAX AND TONE | BODY MASSAGER

Relax Massager ofron një masazh të thellë dhe të fuqishëm falë sistemit me bosht rrotullues jashtë qendrës. Masazhuesi vibrator Relax do t’ju ndihmojë të heqni qafe dhjamin e tepërt dhe celulitin në vetëm disa javë.

Pajisja masazh eliminon tensionin në trup, përmirëson qarkullimin e gjakut, zvogëlon celulitin dhe rinovon lëkurën. Easyshtë e lehtë dhe e thjeshtë për tu trajtuar, me mundësi të shumta masazhi, falë kokat të këmbyeshme.

Relax&Tone ofron një masazh të thellë dhe të fuqishëm falë sistemit me boshtin rrotullues jashtë qendrës. Dridhësi do t’ju ndihmojë të heqni qafe dhjamin e tepërt dhe celulitin në vetëm disa javë.

relax spin tone masazhuesPajisja Relax mund të përdoret në:
 1. Supet: tonifikohen dhe relaksohen.
 2. Krahët: çliron tensionin dhe relakson shpatullat dhe shpinën.
 3. Barku: ju hollon dhe tonifikon.
 4. Kofshët: dobëson dhe çliron tensionin muskulor.
 5. Këmbët: zvogëlon dhimbjen dhe zgjatjen e muskujve.

Celuliti ne Kofshe

Celuliti mund te largohet kollaj nga pjesa e kofshes apo barkut duke perdorur Pajisjen Relax And Tone. Perdorini kremin tuaj te preferuar kundra celulitit dhe ne kombinim me kete pajisje do te shihni rezultate te mahnitshme ne nje kohe shume te shkurter.

Masazhuesi i plotë për trupin ju siguron lehtësim te muskujve, ndrydhjeve dhe muskujve te cilet ju dhembin. Dorezë e efektive e projektuar në mënyrë unike e cila lejon përdoruesin të masazhojë me lehtësi zona të vështira si shpatullat, shpina, kofshet shumë lehtë dhe në mënyrë efektive. Mënyra e lehtë për t’u ushtruar, dobesuar dhe relaksuar në të njëjtën kohë.

DOBESOHUNI NE KOHE REKORD

Gjithashtu mund të masazhojë rruazën e mesit, rruazën e qafës, të qetësojë dhe relaksojë muskujt që dhembin për shkak të zgjatjes së qëndrimit në këmbë dhe uljes se gjate.
Masazhuesi mund të përdoret në vijën e belit, shpatullat, krahet etj.
Zgjedhje perfekte për sallonet e bukurise etj.
Funksioni i kokat e ndryshme të masazhit:

 • Koka e rrafshët: përdoret për lirimin e presionit të qafës.
 • Koka e valëzuar: Masazh i thellë i cili do te përshpejtoj qarkullimin e gjakut, si një masazh profesionist.
 • Koka e masazhit me dridhe: Perzjejeni me vajin esencial qe ju deshironi te perdorni, kjo do të çojë thithjen e vajit thelbësor.
Udhëzimet:

Kur ta përdorni herën e parë, ju duhet të shtypni butonin duke filluar nga niveli me i ulët, pastaj rriteni gradualisht.
Pas përdorimit, ktheni të gjithë çelsat në pozicionin “OFF” dhe hiqni prizën e rrymës nga priza e murit.

Specifikimet:relax and tone machine masazh
 • Ngjyra: E bardhë dhe purple.
 • Materiali: ABS / TPR.
 • Tensioni i hyrjes: 220V / 50Hz.
 • Fuqia maksimale: 25W.
 • Shpejtësia e rrotullimit: 2200-2500RPM.

Relax and Tone Massager funksionon si nje masazhatore personale Body Machine Review Massager 

4. 2500 rrotullime per minute duhet te jene te mjaftueshme.

5. Pajisja me rotacion unik te shpejte dhe e fuqishme, largon dhimbjet dhe ju relakson.

6. Dobesim, tonifikim,dhe shplodhje,te gjitha keto ne nje pajisje te mahniteshme.

Pajisja Relax&Tone , ju ndihmon te arrini format e deshiruara !

Me pajisjen Relax&Tone eshte e pershtatshme per masazh per meshkuj dhe per femra. Mund t’a perdorni ne pjese të ndryshme te trupit tuaj, kryesisht ne vendet ku keni nevoje te dobesohni.

Ndiqni keshillat per te larguar celulitin sa me shpejte

Kjo pajisje Relax and Tone Massager mund te perdoret gjate gjithe kohes madje edhe kur shihni tv. Per rezultate më të shpeja dhe me te mira.

Masazhuesi për zbutjen, dobësimin dhe tonifikimin e trupit ka një dizajn elegant dhe të lehtë me një veprim masazhues rrotullues. Relax & Tone dobësuesi, tonifikuesi dhe relaksuesi i masazhuesit të trupit është një masazhues shumë i fuqishëm dhe i qetë i trupit.

Ky masazhues i trupit mund të qetësojë në mënyrë efektive muskujt që ju dhembin ndërsa ju ndihmon të masazhoni zonat e trupit që synoni te humbisni peshe sa me shume. Kjo pajisje mund të përdoret në vijën e belit, qafës, shpatullës, krahëve, ijeve, kofshëve dhe zonave te tjera te cilat ju keni nevoje. Që të arrini rezultatet e deshiruara mjafton t i perkushtoheni vetes suaj perdite. Duke e bere kete ju do te ndiheni edhe me mire por edhe me te shendetshem.

RELAX AND TONE MACHINE IDEALE PER DOBESIM

 • Relax and Tone është një pajisje efektive, me peshë të lehtë dhe të lëvizshme, e aftë për të synuar tonifikimin e abs, kofshëve,  krahet dhe cdo vend tjeter ku ju keni deshire.
 • Karakteristika unike e saj eshte se depërton thellë në shtresat e brendshme të lëkurës për tonifikimin e muskujve dhe masazhin e indeve deeo.
 • Relax and Spin Tone vjen me modelin unik i cili lëkundet mbi 2500 herë në minutë, mund t’ju mundesoj nje masazh i butë në një stërvitje intensive duke përmbushur çdo nevojë tuaj.
 • Lehtëson presionin, rikthen fuqinë dhe gjallërinë.
 • Heq shtresen e lëkurës se vdekur me kokën gërryese Relax & Tone Spin që do t’ju ndihmojë të keni një trup dhe një shëndet të lakmueshëm.

Porosit tani dhe bejeni tuajen ne cmimin me te mire ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Gjendja

Lloji

Pajisje dobesimi

Be the first to review “Relax And Tone Massager | Masazh Machine Review”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Relax And Tone Body Massager Machine Review Celuliti ne trup dhe kofshe

Relax And Tone Massager | Masazh Machine Review

1,890 L3,690 L (-49%)

Shto ne Shporte