Mjalte per potence ne seks | Mjalt VIP Epimedium Macun

2,200 L3,900 L (-44%)

Ka stok

 • Perzierje ideale per perdorim nga femrat dhe meshkujt
 • Nxites per marrdhenie intime intensive
 • Zgjat kohen e marrdhenies intime
 • Mundeson rritjen e numrit te marrdhenieve
 • Shton suksesin dhe efektin e pjellorise
 • Nxites bimor pa efekte anesore
KODI: 8697446210234 Kategori: , Etiketime: , , , , , , ,

MJALTE PER POTENCE NE SEKS | MJALT EPIMEDIUM MACUN | KREM NATYRAL STIMULUES

Mjalte per Potence Epimedium Macun per femra dhe meshkuj | Mjalt per potenc Krem VIP | Stimulues Natyral per Seks | Dyqan Taxi

Mjalti Epimedium Macun eshte produkt natyral te cilin mund ta perdorin meshkujt dhe femrat per te rritur fuqine dhe aftesite gjate raporteve intime , shton efektin e pjellorise . Të gjithë që e kanë provuar kanë parë një rritje te fuqia e tyre.

MJALT PER POTENC NE SEKS | STIMULUES NATYRAL

Ky stimulues natyral bazuar ne dhuaratat e shumta qe kemi marr nga natyra sherben per te ndihmuar ne arritjen e kenaqesise ne seks me nje menyre shume te thjeshte dhe efikase.

Themra Epimedium macun – afrodiziaku natyral ( Horny Goat Weed) është një produkt 100% natyral i bazuar në dhuratat e natyrës dhe ofron rezultate të ngjashme me ato të substancave kimike por pa ndonjë stres apo efekte negative.

Përbërësi kryesor i produktit është epimedium, një barishte e quajtur në kinezisht Yin Yang Huo, d.m.th barishte që balancon Yin dhe Yang. Britanikët flegmatikë e quajnë për arsye të dukshme “Weed Horny Goat”. Efektet do t i shihni menjehere.

Ajo stimulon funksionin erektil të burrave dhe rrit rrjedhjen e gjakut në indet vaginale të grave.

Nuk keni pse te perdorni hapa per seks te cilat kane side effects

Mjalte per potence seksuale epimedium macun sex seks shop dyqan taxi tirane shqiperi mjalt per potenc

Prejardhja

Kjo barishte afrodiziake është rritur në shumë pjesë të Azisë dhe Evropës.

Veprimet u njohen kur u zbulua se kishte një ndryshim në sjelljen seksuale të kafshëve që po kullotnin gjethet e saj.

Epimedium është bimë medicinale endemike në jug të Kinës, ku përdoret jo vetëm si një afrodiziak, por edhe si një ilaç kryesor për të luftuar mosfunksionimin erektil.

Në mjekësinë tradicionale kineze, barishte administrohet për të dyja gjinitë. EPIMEDYUMLU MACUN | Stimulus seksi per meshkuj dhe femra

MJALTE NATYRAL PER POTENC NE MAREDHENIE

Tek meshkujt, përveç mosfunksionimit erektil (impotencë mashkullore), administrohet për të rritur spermën dhe kënaqësinë seksuale, ndërsa te gratë zakonisht i jepet luftimit të lodhjes dhe hipertensionit që ndodh pas menopauzës.

MJALTE PER POTENCE NE SEKS | EFEKTET E SHPEJTA

Në Perëndim, hulumtimi ka treguar se substanca aktive e epimediumit është “icariin”.
Në vitin 2008, në edicionin mujor të The American Chemical Union (American Chemical Association) u krye nje studim.

Rezultatet e studimit të kryer nga ekipi i Profesorit të Universitetit të Milano, Mario Dell ‘Agli u botuan në lidhje me rezultatet mbresëlënëse të icariin kundër mosfunksionimit ngrerë. Eshte nje stimulus seksi per femra dhe meshkuj natyral

Ikariini, përbërësi aktiv i barishteve, përmirëson rrjedhën e gjakut në organin gjenital dhe aftësinë erektil duke lidhur enzimën SHGB, e cila bllokon aktivitetin biologjik të testosteronit. Stimulus per femra natyral pa efekte anesore 

Nuk keni pse te pini kokrra per seks. Ky mjalte eshte natyral 100%. Ai forcon organizmat e pështirë dhe rrit numrin e spermës tek burrat dhe kënaqësinë seksuale tek gratë. Krem per seks Macun.

Epimedium, Mjalti Vip Per Potenc dhe ereksion te shpejte

Me strukturën e mjaltit dhe mjaltin e luleve në përbërësit e saj, macun Epimedium është një produkt që kombinon epimediumin me dhurata të tjera të mrekullueshme të natyrës. Prbërësit siç janë pelte mbretëror, polen, xhenxhefil, xhensen, maka, kanellë dhe vanilje. Nje stimulus natyral seksi per meshkuj dhe femra. Krem me te vertete efektiv per nje ereksion te shpejte me permbajtje bimore.

Një lugë me një aromë të hidhur dhe të ëmbël e kthen seksin përsëri në një kënaqësi. Për të gjithë!

Nëse nuk e përdorni ruajeni në nje vend me temperaturë ambienti ose në frigorifer te fresku.

HORNY GOAT WEED

KREM PER SEKS NATYRALHorny goat weed DyqanTaxi ilaq per potenc

Weed Horny Goat është formuluar që çdo njeri ta jetojë jetën e tij seksuale më aktive dhe më të gjallë. Në të njëjtën kohë, është një shtesë barishtore e besueshme. | Mjalt per Potenc ne Sex | Epimedium Macun Honey | Stimulues per meshkuj dhe femra |

MJALTE PER POTENCE EPIMEDIUM

NJE NGA USHQIMET NATYRALE PER EREKSION

Stimulus seksi per femra

Ajo mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në problemet e derdhjes së parakohshme. Eshte i efektshem edhe per mosfunksionimin e ereksionit (impotencë mashkullore). I gjithë ekstrakti barishtor i barërave të këqija, në përmbajtjen e tij, janë ekstrakte bimore.

Nje krem shume efektiv per ereksion.

Keto ekstrakte kanë marrë një çertifikatë të analizës së cilësisë. Krem per ereksion Nga Themra Horny Goat weed. Nje perzierje perfekte për seks. Nje zgjidhje për ta patur ne dhomen e gjumit. Do të jeni ne nivelin e duhur gjithnje.

MJALTE NATYRAL PER POTENCE NE SEKS | MJALT DYQAN TAXI

Eshte nje nxites efektiv per potence. Ky brend bimor natyral pa efekte anesore eshte nje perzierje ideale per perdorim nga grate dhe burrat.

Mjalti per potenc Epimedium Macun nga Themra eshte nje stimulues organik per meshkuj perdorur ne shekuj nga familjet mbreterore.

Mjalt organik per mardhenie, ereksion dhe sex. KREM PER SEKS

MJALTI PER EREKSION | EPIMEDIUM HONEY

MJALTE PER SEKS | MJALT PER POTENC | MEN AND WOMEN | MJALTI VIP PER FEMRAT DHE MESHKUJT

Mjalti është një përzierje natyrale që të rrit dëshirën seksuale | Sexual Desire | duhet të kenë konsumuar 30 min para aktit.

Natural Aphrodisiac | Increases Blood Pressure | Mjalt per Potenc

Mjalt per mardhenie seksuale | Potence ne Seks |

EFEKTET TE MESHKUJTmjalt per potence ne maredhenie seks shitje online epimedium macun mjalti

Rrit fuqine e ereksionit
Rrit cilesine e spermes
Ka nje efekt per vonese ne seks
Rrit fuqinë seksuale
Zgjat kohëzgjatjen e ereksionit
Rrit numrin e marrëdhënieve seksuale
Ajo siguron efektin e fekondimit
Mjalti per ereksion te shpejte te meshkujt

STIMULUS SEKSI PER FEMRA

EPIMEDIUM MACUN

EFEKTET TE FEMRAT

 • Ofron më shumë relaks dhe kënaqësi
 • Maksimizon dëshirën për instikte seksuale | Erectile Dysfunction |
 • Zvogëlon frikën dhe ankthin
 • Zvogëlon mukozën e tepërt
 • Siguron rritjen e dëshirës seksuale te gratë
 • Rrit sekretimin për estrogjenin
 • Zgjidh problemin e tharjes vaginale
 • Rrit kënaqësinë seksuale
 • Rrit sekretimin vaginal
 • Rregullon lagështirën

Ky mjalte ka efekt stimulus seksi per femra dhe meshkuj

MJALTE STIMULUES PER POTENCE NE SEKS

MJALTI VIP PER POTENC | MJALTE CUDIBERES | STIMULUES PER MESHKUJ DHE FEMRA

Mjalte natyral per Potence seksuale ne mardhenie | Mjalt Stimulues per femra dhe meshkuj |Dyqan Taxi |

A është e sigurt të përdoret Themra Epimedium Macun Honey?

Themra Epimedium Macun (Horny Goat Weed ) është një produkt 100% i aprovuar nga Ministria e Bujqësisë së Turqisë. Mund te perdoret nga femrat dhe meshkujt. | Stimulus seksi per femra dhe meshkuj më e preferuar. Krem per seks per femra dhe meshkuj

MJALT NATYRAL PER SEX DHE EREKSION | MJALTI EPIMEDIUM

natural products

Përbërësit: Glucose syrup, Straine flower honey, Mulberry Molasses, Pollen, Epimedium (0,79%), Carob, Ginger, Lesser Galangal, Cinnamon, American Ginseng, Nettle, Siberian Ginseng, Ginkgo biloba, Ginseng, Pumpkin,Tribulus, Cola Nut, Vanilla Flavor, Royal Jelly. Nje ilaq per potenc natyral. Në këtë paketim nuk ka element të dëmshëm dhe të gjitha përbërësit natyral dhe në paaketim prej qelqi.

krem per ereksion me permbajtje natyrale.

MJALTE NATYRAL PER POTENCE

PRODUKT 100% ORIGJINAL

Porosit online ne DyqanTaxi | Privatesi 100% |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mjalt

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga [email protected] gmail. Com

  Shume i mirë

Main Menu

mjalte per potence seks sex mjalt Mjalti Epimedium Macun - Stimulues per Potence

Mjalte per potence ne seks | Mjalt VIP Epimedium Macun

2,200 L3,900 L (-44%)

Shto ne Shporte