Toothpaste Dispenser | Mbajtese Paste & Furce Dhembesh

690 L1,490 L (-54%)

Ka stok

  • Mbajtese eco-friendly
  • Punon me vakum
  • E thate e paster dhe pa pluhura
  • E lehte per tu instaluar
  • Material : 90% plastik
  • Kapaciteti : 1 mbajtese paste dhe 5 mbajtese furcash

TOOTHPASTE DISPENSER

Toothpaste Dispenser | Mbajtese Paste & Furce Dhembesh 

Kjo pajisje unike automatike e pastës së dhëmbëve, pa duar, është krijuar për t’ju ofruar juve dhe familjes tuaj lehtësi të plotë. Si dhe avantazhe higjienike dhe ekonomike gjithashtu. Dispenseri për pastën e dhëmbëve përdor metodën me një prekje për të dhënë vetëm sasinë e duhur të pastës së dhëmbëve, çdo herë. Pa mbeturina dhe është e përputhshme me çdo lloj paste dhëmbësh!

Mbajtësi i furçës së dhëmbëve i dobishëm suporton deri në 5 furça dhëmbësh dhe i mban ato lart dhe larg banakut jo-sanitar ne tualet dhe të ruajtura në mënyrë të sigurtë në enën e tyre të mbyllur.
Mbroni familjen tuaj nga mikrobet jo-higjienike dhe bakteret, me këtë vegël higjienike, të domosdoshme, për banjë!

Karakterstika | ToothPaste Dispenser

-Zhduk deri në 99.99% të mikrobeve të dëmshme
-Ky produkt sanitar, organizon dhe ju lehteson pune.
-Shpërndan vetëm sasinë e duhur të pastës së dhëmbëve automatikisht, pa pasterti.
-Dizajni i montimit të murit kursen hapësirë ​​të vlefshme per ju.
-Instalim i lehtë.

Mbajtese furcash dispenser paste shpendares Dyqan TaxiShume praktike dhe higjenike ne ruajtjen e furcave te dhembeve .

Kjo mbajtese dhe shperndarese Eco do ju jape ju dhe familjes suaj  pastertine qe ju deshironi.
Mbajtesja e furcave te dhembeve ka vend per 5 furca dhe i ruan ne pasterti totale fale kapakut te saj .
Thuaj jo rremujes ne tualetin tuaj e shtepise suaj.
Era e gojes nuk do te jete me nje problem per ju, pasi me kete makine larja e dhembeve do te kthehet ne  kenaqesi .

Toothpaste Dispenser

Perdorimi | Mbajtese Furce & Paste Dhembesh

  1. Shkulni letrën e shkopit të shpinës së pajisjes pastruese të dhëmbëve, të ngjitur në mur të pastër.
  2. Tërhiqeni nga mbulesa e përparme e pajisjes pastruese të dhëmbëve, fikni butonin të dy palët me dorë,

veçoni formën e guaskës menjëherë, pastaj nxirrni pastën e dhëmbëve.

  1. Zhbllokoni kapakun e pastës së dhëmbëve, atëherë e gjithë koka e pastës së dhëmbëve do të futet në vrimë rrotullimi ose drejtpërdrejt në rrotullimin e majës së pajisjes.
  2. Pas thithjes së pastes së dhëmbëve të futur në pozicionin origjinal, atëherë rregulloni përsëri shtrydhjen.

Ne kombinim edhe me pasten Carbon Coco per 100% rezultat


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Gjendja

Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Toothpaste Dispenser | Mbajtese Paste & Furce Dhembesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese mbajtese dhe shperndarese paste dhembesh paste Dhembesh makine pasteMbajtese & Shperndarese Paste

Toothpaste Dispenser | Mbajtese Paste & Furce Dhembesh

690 L1,490 L (-54%)

Shto ne Shporte