Gemei 6025 | Makine rroje per Meshkuj

1,690 L

Ka stok

  • Mund te hiqni qimet ne te gjitha pjeset e trupit.
  • Gemei 6025 me thike T me performance te lart.
  • Me bateri te karikueshme.
  • 60 minuta perdorim.

MAKINE RROJE PROFESIONALE GEMEI 6025

Makine Rroje Gemei GM 6025 | Price ne Dyqan Taxi

Performance e larte ku tehet jane prej nje materiali cilesor per te persosur prerjet.

Lekura juaj do te jete e bute pavarsisht nese jeni duke u rruajtur ne te thate apo te njome.
Skajet e rrumbullakosura te Makine Rroje Gemei 6025 mbrojne lekuren tuaj nga acarimi .
Pajisja mund te perdoret me xhel apo me shkume .
Nese ju deshironi mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres.

Personalizoni Pamjen sipas Deshires Suaj | Gemei 6025

Me kete Makine Rroje dhe Qethje ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj .
Heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar irritime ne te.
Skuqje apo dhe rritje te qimeve ne brendesi | Thuaj jo !
Ndryshoni pamjen me lehtesi. Ju gjithashtu do te keni mundesine te shkurtoni mjekren dhe barsetat.
Makine rroje teper efikase e cila ju shkurton kohe dhe ju ofron lehtesi gjate perdorimit.
Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim. Mund ti pastroni kokat e saj ne uje dhe me pas ti lini te thahen.

 

Gemei 6025 makine rroje per meshkuj Dyqan Taxi

Makine Rroje per Meshkuj Gemei GM 6025 | Price 

Makine rroje Profesionale per meshkuj punon dhe pa kabell
Ajo eshte e pajisur me kabell i cili sherben per karikimin e saj.
Me pas perdorimi i saj me kabell apo pa te eshte zgjedhja juaj.
Perdorim deri ne 60 min pas cdo karikimi.
Eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime.
Eshte e vogel, kompakte, keshtu do te marr shume pak vend ne canten e tualetit.

Karakteristika

Qendroni perhere te bukur dhe te rregullt.
Mund te hiqni qimet ne te gjitha pjeset e trupit
Deri ne 60 minuta perdorim pas cdo karikimi
Precision | 0.5mm.
Gemei 6025 me thike T me performance te lart.
Dizajn me thika plot shkelqimm dhe te qendrueshme.
Teh Celik dhe thike stacionare titan
Permiresoje jeten me Gemei 6025.

Pasi te keni perfunduar me Stilimin e saj ju mund te aplikoni Beard Serum i cili i jep shkelqim dhe ndikon pozitivisht ne mjekren tuaj.

Specifikat:

Buton anesor
Drite e kuqe gjate karikimit
Karikues me Fuqi 3V dhe Porte micro USB
60 minuta perdorim


Blerje te sigurta online ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Makina rroje

Gjinia

Meshkuj

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Edi Kamberi

    Gemei 6025 ja vlen e thjeshte dhe shume lire ne Dyqan taxi

Main Menu

Dyqan Taxi Meshkuj Makine Qethje dhe Rroje Gemei 6025 makine rroje adresa kontakt oferta

Gemei 6025 | Makine rroje per Meshkuj