Mjalt per Dobesim | Mjalti Honey D+ Slim

2,100 L

Ka stok

Liron rruget urinare.
Rregullon funksionimin e veshkave.
Ben largimin e gazrave nga zorret.
Eliminon problemet me hemoroidet.
Jep energji trupore gjate 24 oreve.
Stabilizon tensionin e gjakut.
Forcon Imunitetin.

KODI: mjalte-slim-d-plus-dobesim Kategori: , Etiketime: , , , , , , , ,

MJALT PER DOBESIM | Mjalti HONEY D+

Mjalt per Dobesim | Mjalti Honey D+ | Kanelle me Mjalte

Hulumtimet e shkencëtarëve nga Dubai tregojnë se një lugë mjaltë, ndryshe nga një lugë e mbushur me sheqer, ul ndjeshem nivelin e sheqerit në gjak. Është thelbësore që mjalti të mos shkaktojë që qelizat tec ndalojnë punën e “pompave”, prandaj truri vazhdon të marrë një sasi normale të energjisë për të funksionuar në mënyrë optimale.

Mbipesha lidhet me mungesën e vitaminës D.
Mjaltë për dobësim SLIM D+ ndihmon duke djegur yndyrë dhe kalori të shumta duke ndihmuar në rritjen e metabolizmit në trupin e njeriut dhe shkakton jashqitjen e rregullt e cila edhe është prove se mjalte per dobesim jep rezultat.
Njerëzit kanë nxjerrë përfitime nga konsumi i tij i rregullt, madje kanë humbur deri në 6kg për 15 ditë.

Mjalti Honey D Per Dobesim Efikas

Shpesh ne fushen e mjekesise degjojme te permendet dhe kombinimi I kanelle me mjalte per dobesim më të shpejtë. Eshte nje kombinim I duhur I dy ingredienteve bimore në një , i cili ndihmon në uljen e peshës suaj pa asnje efekt anesore.

Para se ta përdorni, perziejeni mjaltin dhe më pas filloni ta konsumoni sipas udhëzimeve të perdorimit.
Përdorimi: Në Mëngjes, Drekë dhe Darkë 15 min para buke çdo here 1 luge kafeje mjaltë me 1 gotë jogurt ose ujë mesatarisht i ngroht, shtrydh një gjysmë limoni e përzieni mirë, lihet për 7-10 min dhe pihet.

Keshille: Nuk preferohet të përdoret nga gratë shtatëzëna, nga gjidhënëset dhe nga të sëmuret me kolit. Nuk ka indikacione për varshmëri apo efekte anësore.

DOBESIM ME MJALTE HONEY D+

Mjalt Honey D+ Per dobesim te shpejte

Nëse nuk konsumojmë ushqim të mjaftueshëm (ku përfshihen kalori, vitamina, minerale, fibra), sistemi imunitar do të bëhet i dobët. Humbja e peshës duhet të përqendrohet në uljen e marrjes së kalorive dhe jo në ndalimin e marrjes së tyre. Përvec kësaj, duhen rritur shpenzimet (djegiet) ditore të kalorive, me anë të ushtrimeve të rregullta.

Duke përdorur Mjaltë për dobësim SLIM D+ ju do të dobësoheni, humbisni peshe pa kursyer asgjë nga ushqimet e juaja të preferuara jo yndyrore. Por sugjerohet që të hiqni dorë nga ushqimi i shpejtë, si dhe ushqimet si brumërat me shumë kalori që kontribuojnë në grumbullimin e kilogramëve. Mjalti Honey D+ per dobesim eshte shume efikas.

MJALTI PER DOBESIM | MJALT HONEY D

Mjalte per dobesim Mjalti Honey D+

Karakteristikat

-Dobeson shendetshem me shpejtesi.
-Largon dhjamin e tepert dhe shkrin ate pa lodhje.
-Ndihmon ne djegjen e yndyres ne gjak.
-Ndihmon ne largimin e celulitit nga lekura .
-Organizmin e mban te ngopur.

Perberesit:

-Mjaltë Sidri
-Mjaltë Meadovë
-Mjaltë Mountain
-Bimë Tropikale
-Bimë Aromatike
-Bimë Ushqyese
-Erëza Dietale


Blerje Online ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Mjalt

Be the first to review “Mjalt per Dobesim | Mjalti Honey D+ Slim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mjalte Slim D+ Mjalti per dobesim ne Dyqan Taxi kanelle me mjalt

Mjalt per Dobesim | Mjalti Honey D+ Slim