Body | Fitness | Sports | Body Trainning | Dyqan Taxi

 • Back Brace Posture Support Corrector per femra YC

  Back Support Brace YC per Femra | Bli Online

  Rripi i krahut eshte i gjere dhe me i trashe se te tjeret, kurse rripat ne kete mbeshtetese shpine terhiqen per tu pershtatur me trupin tuaj, ju nuk do ndjeni dhimbje te krahet apo prerje, eshte teper e rehatshme per tu veshur. Kjo mbeshtetese shpine perbehet nga material elastik  qe ju mundeson nje shtrengim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines .

   

  1,800 L
 • dobesohu dobesim me Diet Tea Acai Caj per dobesim Dobesimi Dyqan Taxi qaj per dobesimin

  Caj per dobesim One Acai Berry Tea Syrup | Albania

  • Dobesohuni ne menyre te shendetshme.
  • Ju duhen vetem 21 dite.
  • Ndihmon ne thithjen maksimale te vitaminave.
  • Dobesim me shpejtesi.
  • Largimi dhe nderprerja e deshires per ushqim te tepruar.
  • I pershtatshem per femra dhe meshkuj
  • 100% natyral dhe bimore.
  2,900 L
 • Mjalte Slim D+ Mjalti per dobesim ne Dyqan Taxi kanelle me mjalt

  Mjalt per Dobesim | Mjalti Honey D+ Slim

  Perdorimi :

  Ne mengjes, dreke dhe darke 15 min para buke çdo here 1 lug caji mjalt me 1 gote kos duke shtrydhur edhe nje gjysme limoni, e perzieni mire, lihet për 7-10 min dhe pihet.

  2,100 L
 • shpina e njeriut Korigjues Shpine - Dyqan Taxi

  Shpina e njeriut – Korigjues i Shpines | Dhimbjet e Shpines

  Rripi i krahut eshte i gjere dhe me i trashe se te tjeret, kurse rripat ne kete mbeshtetese shpine terhiqen per tu pershtatur me trupin tuaj, ju nuk do ndjeni dhimbje te krahet apo prerje, eshte teper e rehatshme per tu veshur. Kjo mbeshtetese shpine perbehet nga material elastik  qe ju mundeson nje shtrengim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines .

   

Main Menu