• Dual Battery Charger | Hero Black 8/7/6/5

  • Me lehtësi karikon 2 bateri GoPro njëkohësisht.
  • Dritat LED të dyfishta shfaqin statusin e karikimit të të dy baterive.
  • Përfshin një bateri rezervë jon litium 1220mAh.
  • Ju lejon të karikoni bateritë tuaja rezervë ndërsa përdorni kamerën tuaj.
  8,050 L
 • GoPro 3-Way | Tripod multifunksional

  • Mund të konfigurohet për një gamë të gjerë përdorimesh.
  • Krahu i palosshëm e bën të lehtë kapjen e selfive pa u shfaqur montimi në foto.
  • Ndërtim i papërshkueshëm nga uji për përdorim brenda dhe jashtë ujit.
  • E pajtueshme me të gjitha kamerat GoPro HERO.
  8,690 L
 • GoPro Adventure Kit | Cante praktike

  • Për Pothuajse të gjitha aktivitetet.
  • Doreza e mbajtësit per lundrime.
  • Rrip koke + Klip i shpejtë.
  • Bashkangjitni kamerën te kapakët, rripat e çantave.
  • Përdorni për snorkeling, Roller Coasters.
  6,190 L
 • GoPro Chesty | Performance Chest Mount

  • Dizejnuar për stabilitet dhe komoditet.
  • Bërë me materiale të frymëmarrjes komode.
  • Montimi standard 3-Prong.
  • Një madhësi e rregullueshme përshtatet në të gjithë masat trupore.
  4,950 L
 • GoPro Grab Bag | Cante komode

  • Mbështetëse ngjitëse të sheshtë dhe të lakuar.
  • Dy kopsa.
  • Drejtimi Krah Pivot.
  • Vida të gjatë, të shkurtër dhe të sheshtë.
  3,719 L
 • GoPro Handlebar | Seatpost | Pole Mount

  • Përshtatet tuba me diametër 0,35-1,4 “.
  • Shtrëngoni shpejt lëshimin e shtrëngimit.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • 360 ° për inkuadrim të saktë.
  4,950 L
 • GoPro Head Strap | QuickClip

  • Përfshin një rrip koke dhe një QuickClip për një sërë opsionesh të montimit në kokë.
  • Rripi i kokës është plotësisht i rregullueshëm për t’u përshtatur të gjitha madhësive.
  • Ju lejon të kapni pamje nga një perspektivë POV e ngjashme me dritat.
  • Montimi është i pajtueshëm me çdo model të kamerës GoPro.
  3,790 L
 • GoPro Hero 7 Black | Kamera me kualitet te larte

  • Video Ultra HD 4k me 60fps.
  • Video ultra e qetë.
  • I papërshkueshëm nga uji deri në 10 metra.
  • Ekran LCD me prekje.
  • Kamera 12 megapiksel me modalitetin e kalimit të kohës.
  • Komandë zanore pa duar.
  • Transmetim i drejtpërdrejtë i videos.
  37,190 L
 • GoPro Hero 8 Black | HyperSmooth 2.0

  • Dizajn më i vogël.
  • Ndërrimi i montimeve dhe ndërrimi i baterive është bërë edhe më i shpejte.
  • Lentja është dy herë më rezistente ndaj ndikimit.
  • Stabilizimi i përmirësuar i HyperSmooth 2.0 dhe kalimi i kohës TimeWarp 2.0.
  • Night-lapse dhe mbështetje LiveBurst.
  • Lëvizje e ngadaltë deri në 1080p240 dhe përmirësime të stabilitetit.
  • Ndryshoni me lehtësi midis lenteve FOV me modalitetet Narrow, Linear, Wide dhe SuperView.
  49,590 L
 • GoPro Hero 9 Black | Kamera per video me detaje

  • Sensor 23.6MP, video 5K30 dhe foto 20MP.
  • Ekran i përparmë me pamje të drejtpërdrejtë / ekran me prekje të pasme.
  • Modaliteti i kamerës në internet dhe transmetimi i drejtpërdrejtë 1080p.
  • Stabilizimi i imazhit HyperSmooth 3.0.
  61,990 L
 • GoPro Protective Lens Replacement | HERO 9 Black

  • Heqja dhe zëvendësimi I thjeshte
  • Lente është bërë me xham Corning Gorilla për një forcë të jashtëzakonshme
  • Materiali prej qelqit rezistent dhe cilesor.
  • Mbron lentet e kameres suaj.
  3,090 L
 • GoPro Rechargeable Battery | Hero Black 8/7/6/5

  • Bateri litium-jon e rimbushur 1220mAh.
  • E pajtueshme me HERO8 / 7/6/5 Black.
  • E pajtueshme me HERO 2018.
  • Shtoni një bateri shtesë në konfigurimin tuaj.
  3,090 L
 • GoPro Shorty | Mini Extension Pole + Tripod

  • Funksionon si një Tripod ose Extension.
  • Siguron qëndrueshmëri të shtuar në filmimet tuaja GoPro.
  • Dizajn me madhësi xhepi 11.7 cm.
  • Zgjatet në 22.7 cm për shkathtësi të përmirësuar.
  4,959 L
 • GoPro Sleeve & Lanyard (Blue) | Mbrojtese

  • Përshtatet HERO7 / 6/5 dhe HERO 2018
  • Dizajni hollë dhe fleksibël silikoni.
  • Butonat e hyrjes dhe LCD prapa.
  • Material cilesor dhe fleksibel.
  2,231 L
 • GoPro Sleeve & Lanyard | Black

  • Përshtatet me HERO7 / 6/5 dhe HERO 2018
  • Mbajeni të sigurt GoPro HERO-n tuaj.
  • Ndërtim i hollë dhe fleksibël silikoni.
  • Butonat e hyrjes dhe LCD prapa.
  2,231 L
 • GoPro Sport Kit | Mbrojtese per kameren

  • Material rezistent dhe cilesor.
  • Mund te mbani kameren tuaj komplet pa duar.
  • Mbron kameren tuaj nga gervishtjet.
  7,490 L
 • GoPro Suction Cup Mount | Mbajtese

  • Kupa e dobishme dhe e zhdërvjellët bashkon të gjithë kamerën GoPro në sipërfaqe të ndryshme.
  • Bërë nga polikarbonat.
  • Karakteristikat e montimit të kupës thithëse, bazën ngjitëse dhe të shkëputshme.
  • Përfshin krahët e rregullueshëm.
  6,190 L
 • GoPro Super Suit | Bli Online

  • Mbron kamerën GoPro në kushte ekstreme.
  • Mburoja kundër zhavorrit dhe mbeturinave.
  • I përshtatshëm për zhytje në ujë të thellë deri në 196 metra.
  • Skeleton Backdoor për qasje në ekran me prekje.
  • Mprehtësia maksimale e figurës me lente qelqi të sheshtë.
  8,059 L
 • gopro the handler floating hand grip online dyqan taxi

  GoPro The Handler (Floating Hand Grip)

  Një zgjedhje të shkëlqyeshme për ata që përdorin GoPro gjatë sporteve ujore.

  Eshtë e ndritshme dhe dallohet lehtë.

  Ka një kapje jo të rrëshqitshme

  Eshtë e përshtatshme për tu mbajtur, edhe kur është e lagur.

  3,719 L
 • gopr helmet font and side mount online dyqan taxi

  Helmet Front + Side Mount | GoPro

  Ngjyra e zezë
  Markë GoPro
  Dimensionet e artikullit L x W x H 1.89 x 2.44 x 1.77 inç
  Lloji i montimit USD

  4,959 L
 • kamer sportive gopro hero ne shitje online ne dyqan taxi

  Kamera sportive GO PRO FULL HD 1080P

  Kamera sportive GoPro ka nje larmi vecorish duke perfshire regjistrimin video, shkrepjen e fotografive, regjistrimin audio, shfaqjen e videos dhe bateri te rikarikueshme. Perfekte per te filmuar dhe rregjistruar momentet me te bukura madje edhe nen uje.

  2,500 L
 • MAX Dual Battery Charger | Battery

  • Optimizon karikimin në mënyrë që të merrni një bateri plotësisht të karikuar sa më shpejt të jetë e mundur.
  • Ju lejon të karikoni bateritë tuaja rezervë ndërsa përdorni kamerën tuaj.
  • Dritat LED të dyfishta shfaqin statusin e karikimit të të dy baterive.
  • Përfshin një bateri rezervë të jonit litium 2620mAh.
  • Për karikim më të shpejtë, 1 përdorni atë me GoPro Supercharger.
  9,919 L

Main Menu