GoPro The Handler (Floating Hand Grip)

3,719 L

Ka stok

Një zgjedhje të shkëlqyeshme për ata që përdorin GoPro gjatë sporteve ujore.

Eshtë e ndritshme dhe dallohet lehtë.

Ka një kapje jo të rrëshqitshme

Eshtë e përshtatshme për tu mbajtur, edhe kur është e lagur.

KODI: 0818279020571 KATEGORIA:

GoPro The Handler (Floating Hand Grip)

Mbajtesja GoPro është një mbajtese ideale për ata që përdorin GoPro në ujë me kapjen e tij jo-rrëshqitëse.

Merrni një kontroll të fortë në GoPro dhe mbajeni në këmbë më mirë se kurrë më parë me The Handler.

Ky kapes dore lundruese ju jep qëndrueshmëri dhe kontroll për të marrë shkrepjen tuaj.

Baza e tij ju lejon të kaloni midis montimeve me lehtësi. Hidheni atë në ujë dhe fundi i ndritshëm portokalli i dorezës del në sipërfaqe, duke e bërë të lehtë për t’u dalluar.

Mban GoPro tuaj në këmbë më mirë se kurrë më parë në mënyrë që të mund të xhironi brenda dhe rreth ujit pa shqetësime.

Lehtë për tu ndërruar midis montimeve me një bazë të shkarkimit të shpejtë. E bën më të lehtë të drejtoni kamerën tuaj dhe të kapni një mori këndesh të ndryshme

Ndërtim i rehatshëm, pa rrëshqitje për një kontroll të sigurt.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “GoPro The Handler (Floating Hand Grip)”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gopro the handler floating hand grip online dyqan taxi

GoPro The Handler (Floating Hand Grip)