GoPro Head Strap | QuickClip

3,790 L

Ka stok

  • Përfshin një rrip koke dhe një QuickClip për një sërë opsionesh të montimit në kokë.
  • Rripi i kokës është plotësisht i rregullueshëm për t’u përshtatur të gjitha madhësive.
  • Ju lejon të kapni pamje nga një perspektivë POV e ngjashme me dritat.
  • Montimi është i pajtueshëm me çdo model të kamerës GoPro.
KODI: 0818279010800 KATEGORIA:

GOPRO HEAD STRAP QUICKCLIP

Shiriti i kokës GoPro + QuickClip përfshin një rrip koke dhe QuickClip të GoPro. Së bashku, ata mbështesin një sërë opsionesh të montimit sa me komod ne koken tuaj.

I rregullueshëm plotësisht për t’u përshtatur të gjitha madhësive, rripi i kokës mund të vishet mbi një përkrenare ose drejtpërdrejt në kokën tuaj për të kapur pamje nga një perspektivë POV.

QuickClip mundëson montim kompakt, me profil të ulët dhe madje mund të përdoret për të bashkangjitur GoPro tuaj në një kapak ose ndonjë objekt tjetër me trashësi 0,12 deri 0,4 “. Rripi i Kokës dhe QuickClip rekomandohen të përdoren vetëm gjatë aktiviteteve pa ndikim.

SPECIFIKAT:
  • Përfshin një rrip koke dhe një QuickClip për një sërë opsionesh të montimit në kokë.
  • Rripi i kokës është plotësisht i rregullueshëm për t’u përshtatur të gjitha madhësive.
  • Ju lejon të kapni pamje nga një perspektivë POV e ngjashme me dritat.
  • Montimi është i pajtueshëm me çdo model të kamerës GoPro.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “GoPro Head Strap | QuickClip”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Head Strap | QuickClip