GoPro Rechargeable Battery (HERO 9 Black)

3,099 L

Ka stok

KODI: 9988765435306 KATEGORIA:

GoPro Rechargeable Battery (HERO 9 Black)

Përdorni këtë bateri të rimbushshme litium-jon 1720mAh si një bateri rezervë ose zëvendësuese për GoPro tuaj.

Bateri e rimbushur me litium-jon 1720mAh. Përdorni si një bateri rezervë ose zëvendësuese për GoPro tuaj.

Karikoni lehtësisht dy bateri GoPro njëkohësisht me këtë mbushës baterie të dyfishtë dhe baterinë rezervë të jonit litium 1720mAh për GoPro tuaj.

Karikohet përmes shumicës së portave USB. Për deri në 38% karikim më të shpejtë, 1 përdorni atë me GoPro Supercharger opsional (Karikues ndërkombëtar me dy porta).

Dritat e dyfishta treguese LED shfaqin statusin e karikimit. Me lehtësi karikon 2 bateri GoPro njëkohësisht

Optimizon karikimin kështu që do të merrni një bateri plotësisht të karikuar sa më shpejt të jetë e mundur

Tarifat përmes portës USB; për karikim më të shpejtë, përdorni me Supercharger opsional GoPro (Karikues ndërkombëtar me dy porta)

Përfshin një bateri rezervë të jonit litium 1720mAh

Dritat LED të dyfishta shfaqin statusin e karikimit të të dy baterive

Ju lejon të karikoni bateritë tuaja rezervë ndërsa përdorni kamerën tuaj

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Rechargeable Battery (HERO 9 Black)”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Rechargeable Battery (HERO 9 Black)