GoPro Hero 9 Black | Kamera per video me detaje

61,990 L

Ka stok

  • Sensor 23.6MP, video 5K30 dhe foto 20MP.
  • Ekran i përparmë me pamje të drejtpërdrejtë / ekran me prekje të pasme.
  • Modaliteti i kamerës në internet dhe transmetimi i drejtpërdrejtë 1080p.
  • Stabilizimi i imazhit HyperSmooth 3.0.
KODI: 0818279024937 KATEGORIA:

GOPRO HERO 9 BLACK 

Gopro HERO 9 Black, ju siguron kapjen e videove me detaje të larta 5K30 dhe kapje fotografie 20MP së bashku me një larmi karakteristikash të tjera kryesore.

KAMERA PER VIDEO DHE FOTO ME DETAJE

Ekrani i përparmë, i cili në modelin e mëparshëm HERO tregon informacionin e statusit, tani është më i madh me 1.4 ″ dhe ofron një pamje të drejtpërdrejtë, duke ju lejuar të kornizoni foto për vlogging dhe përdorime të ngjashme.

Një stabilizim i ri dixhital i imazhit HyperSmooth 3.0 me nivelimin e horizontit në kamera ju lejon të prodhoni video edhe më të qetë, më të qëndrueshme pa një ekuilibër.

Ndërsa një kamerë veprimi e plotë, HERO9 Black përdor funksionin e saj të pamasë për t’ju lejuar gjithashtu ta përdorni atë si një kamerë në internet dhe për transmetim të drejtpërdrejtë 1080p Full HD.

SPECIFIKAT:
  • Sensor 23.6MP, video 5K30 dhe foto 20MP.
  • Ekran i përparmë me pamje të drejtpërdrejtë / ekran me prekje të pasme.
  • Modaliteti i kamerës në internet dhe transmetimi i drejtpërdrejtë 1080p.
  • Stabilizimi i imazhit HyperSmooth 3.0.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Hero 9 Black | Kamera per video me detaje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Hero 9 Black | Kamera per video me detaje