GoPro Hero 7 Black | Kamera me kualitet te larte

37,190 L

Ka stok

 • Video Ultra HD 4k me 60fps.
 • Video ultra e qetë.
 • I papërshkueshëm nga uji deri në 10 metra.
 • Ekran LCD me prekje.
 • Kamera 12 megapiksel me modalitetin e kalimit të kohës.
 • Komandë zanore pa duar.
 • Transmetim i drejtpërdrejtë i videos.
KODI: 0818279023077 KATEGORIA:

GOPRO HERO 7 BLACK

Kapni pamjet tuaja te preferuara me nje cilesi dhe nivel tjeter. GoPro Hero 7 Black është krijuar për të kapur video mahnitëse 4k60 për momentet tuaja më epike.

KAMERA ME KUALITET TE LARTE

Pamje super të lëmuara, qe do të thotë që videot tuaja do të jenë më mbresëlënëse se kurrë. GoPro vazhdon të prodhojë kamerat personale më të shquara të veprimit. Kapni imazhe të palëvizshme me kamerën 12 megapikselë dhe krijoni pamje me kohë të udhëtimeve, perëndimeve të diellit ose skenave tuaja më të mira.

Me rregullime inteligjente të figurës, GoPro ju ndihmon të kapni momentet sa më të mirë. Kamera inteligjente SuperPhoto që aplikon HDR, tonifikim dhe zvogëlim të zhurmës për t’ju ndihmuar të merrni imazhet më të mira.

Stabilizimi Hero 7 Black parashikon lëvizjet dhe rregullimet për shkundjen e kamerës për t’ju sjellë pamjet më të buta GoPro ndonjëherë.

SPECIFIKAT:
 • Video Ultra HD 4k me 60fps.
 • Video ultra e qetë.
 • I papërshkueshëm nga uji deri në 10 metra.
 • Ekran LCD me prekje.
 • Kamera 12 megapiksel me modalitetin e kalimit të kohës.
 • Komandë zanore pa duar.
 • Transmetim i drejtpërdrejtë i videos.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “GoPro Hero 7 Black | Kamera me kualitet te larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Hero 7 Black | Kamera me kualitet te larte