GoPro Chesty | Performance Chest Mount

4,950 L

Ka stok

  • Dizejnuar për stabilitet dhe komoditet.
  • Bërë me materiale të frymëmarrjes komode.
  • Montimi standard 3-Prong.
  • Një madhësi e rregullueshme përshtatet në të gjithë masat trupore.
KODI: 1853230009898 KATEGORIA:

GOPRO CHESTY

GoPro Chesty Performance Chest Mount ka një dizajn të mbushur që e lejon të qëndrojë më i sigurt dhe komod në gjoks, dhe gjithashtu është bërë me materiale të frymëmarrjes që shtojnë më tej aspektin e komoditetit.

Chesty përmban një montim standard me 3 cepa dhe ju lejon të kapni shkrepje POV pa duar me kamera GoPro në pothuajse të gjitha aktivitetet, përfshirë aktivitete me performancë të lartë të tilla si ski ose motoçikletë.

Ju gjithashtu mund të montoni një GoPro Karma Grip në montimin me 3 gishta duke përdorur Unazën e Montimit që vjen me Karma Grip. Chesty është i rregullueshëm për tu përshtatur në shumicën e llojeve të trupit, si dhe mbi palltot e rënda të dimrit. Siguron përdorimin e një shtrëngimi me çlirim të shpejtë që është i lehtë për tu trajtuar edhe me doreza.

Specifikat:
  • Dizejnuar për stabilitet dhe komoditet.
  • Bërë me materiale të frymëmarrjes komode.
  • Montimi standard 3-Prong.
  • Një madhësi e rregullueshme përshtatet në të gjithë masat trupore.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “GoPro Chesty | Performance Chest Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

GoPro Chesty | Performance Chest Mount