Fascial Gun FH-320 | Masazh per muskujt ne palester

2,990 L3,990 L (-25%)

Ka stok

KODI: 6958782129874 Kategori: , ,

FASCIAL GUN MASSAGER | DYQAN TAXI

Fascial Gun FH-320 eshte nje masazhator personal per muskujt i cili qeteson dhimbjen e muskujve duke kryer nje masazh te shpejte. Rregullon qarkullimin e gjakut dhe largon dhimbjet e nyjeve, kyceve, qafes apo shpatullave pas nje stervitjeje te forte apo te gjate.

Eshte perdorur nga atletet profesioniste dhe persona qe vuajne nga skleroza multiple, artriti apo probleme te tjera me muskujt.

MAZAZHATORI FASCIAL GUN KH 320Masazh relax per muskujt ne palester

Masazhatori FH-320 perdor nje terapi me vibracion intensiv.  Efekti arrihet duke vepruar ne shtresat e brendshme te tendinave dhe muskujve por duke mos krijuar dhimbje.

Masazhatori eshte krijuar ne formen ergonomike te nje pistolete per tu mbajtur ne dore lirshem dhe per tu perdorur kollaj.

Ka 4 koka te ndryshueshme ne setin e pajisjes per tu perdorur ne grupe te ndryshme muskujsh te krahet, barku, shpina kofshet, gjoksi etj.

Koha optimale per nje sezon eshte 15 minuta. Funksionon me bateri te brendshme te integruar. Nje Mjet i nevojshem per bodybuilders.

FASCIAL GUN PER MUSKUJT

Karakteristikat:Fascial Gun Dyqan Taxi Relax Masazh
Masazh per muskujt
Amplitude of oscillation: 12 mm / 0.47 inch
Speed: 1200-3300r / min
Battery: 24 V 2400 mAh
Charging time: 2 hours
Charging voltage: 220 V
Size: 24×24.5×51 cm

Options: muscle massager, replaceable nozzle 4pcs, charger, manual, box, masazh relax,

 

Bli online ne cmimin me te mire ne DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Masazh

Be the first to review “Fascial Gun FH-320 | Masazh per muskujt ne palester”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues per muskujt facial gun ne shitje online dyqan taxi

Fascial Gun FH-320 | Masazh per muskujt ne palester

2,990 L3,990 L (-25%)

Shto ne Shporte