Masazh Relaksuese per kembet ne shtepi | Tirane

2,990 L3,590 L (-17%)

Ka stok

Tensioni i vlerësuar: AC110V ~ 240V
Fuqia e vlerësuar: 350W
Frequenca: 60HZ
Pesha: 4.15Kg
Temperatura më e lartë 50 APPROX
Kapaciteti i ujit: 4.5L
Izolimi i nivelit biblik IPX4
Niveli EPower
Ngjyra e Bardhë dhe Portokalli

KODI: 10301939 KATEGORIA:

MULTIFUNCTION FOOTBATH

Masazh Relaksuese per kembet ne shtepi | Masazhe Tirane.

Masazhi Multifunksional i Këmbëve është kombinimi i përsosur i teorisë së masazhit të pikës me teknologjinë tradicionale. Ju siguron disa terapi si terapia e nxehtësisë dhe flluskave, masazhet me dridhje, terapia  infra e kuqe dhe terapia magneto. Ky masazhues i këmbëve qetësohet dhe fuqizohet të ringjallë këmbët e lodhura, të përmirësojë gjumin dhe të rrisë qarkullimin e gjakut.

masazh relaksuese per kembet per shtepi ne tirane

Masazhi i banjës së këmbës masazhon këmbët në fund të ditës së një pune të vështirë heq stresin pasi rregullon rrjedhën e gjakut dhe përmirëson qarkullimin e tij. Por pasi jo të gjithë mund të përballojnë të shkojnë në një masazh profesionist, gjëja tjetër më e mirë do të ishte një makinë që mund të ofrojë të njëjtat përfitime në një pjesë të kostos. Ju ofron Masazhi Spa Foot që ju lejon të keni një pedikyr relaksues në komoditetin e shtëpisë ose zyrës tuaj. 

BENI MASAZHE NE SHTEPI

Karakteristika | Masazh ne shtepi ne Tirane

Nxehet automatikisht
Magnetotherapy.
Kujdesit shëndetësor
Fizioterapi infra të kuqe
Oksigjenimi i valës së gazit
Funksionaliteti i mesazhit shkundni.
Mund ta perdorni me uje ose pa uje.

Masazh Relaksuese ne Tirane per Kembet

masazh relaksuese per kembet ne tirane ne shtepi

Specifikat | Masazhe ne Shtepi

Tensioni i vlerësuar: AC110V ~ 240V
Fuqia e vlerësuar: 350W
Frequenca: 60HZ
Pesha: 4.15Kg
Temperatura më e lartë 50 APPROX
Kapaciteti i ujit: 4.5L
Izolimi i nivelit biblik IPX4
Niveli EPower
Ngjyra e Bardhë dhe Portokalli


Blerje online ne Shqiperi e Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Masazh

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

masazh relaksuese per kembet ne shtepi masazhe relaksues ne tirane

Masazh Relaksuese per kembet ne shtepi | Tirane

2,990 L3,590 L (-17%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat