Makin Depilimi per femra Vgr | Depilator per fytyren

2,490 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Depilator i pershtatshem per fytyren, trupin dhe zonat intime.
Mund te perdoret nga te gjitha moshat.
Paisja eshte me 4 koka te ndryshme, qe ju mundeson te pershtatni koken e depilatorit, me zonen e trupit qe deshironi te depiloni.

KODI: vgr-700 Kategorite , ETIKETIME: , , , ,

VGR 700 EPILATOR

Makin Depilimi per femra VGR | Depilator per fytyren Top Product Shop | Dyqan Taxi

Makine depilimi per femra e pershtatshme per fytyren, trupin dhe zonat intime.
Mund te perdoret nga te gjitha moshat.

Me dy nivele shpejtesie.
Nje qe i heq qimet pa dhimbje dhe niveli i dyte qe i heq qimet me shpejt dhe me pak dhimbje.

Pajisja eshte me 4 koka te ndryshme, qe ju mundeson te pershtatni koken e depilatorit, me zonen e trupit qe deshironi te depiloni.
Nuk keni me nevojne te perdorni krem Depilator i cili shpesh here mban nje arome jo te kendshme.

Rekomandohet te perdoret pas banjos, kur lekura te jete e paster dhe e thate.

 Depilator per femra VGR | Makin Depilimi 

Makin Depilimi per femra VGR | Depilator per fytyren Top Product Shop

Epilator per femra ne Dyqan Taxi Vgr 700

PERDORIMI

  1. Pastroni zonen qe doni te depiloni me nje peshqir te paster
  2. Hapni kapakun mbrojtes dhe vendosni koken e depilatorit, sipas deshires dhe zones qe do  te depiloni
  3. Vendoseni ne prize dhe ndizeni depilatorin
  4.  Vendoseni ne zonen ku do depiloheni dhe rreshqiteni ngadale ne lekure

Pastrojeni koken e pajisjes pas perdorimit, dhe vendoseni ne paketimin e tij.

Makin Depilimi VGR | DYQAN TAXI

Marka: VGR
Numri i Modelit: V-700
Materiali: ABS
Ngjyra: Jeshile & e Bardhe
Pesha: 130g
Fuqia: 3W
Koha e sherbimit: 50 minuta
Tensioni: 100-240V – 50/60HZ
Koha e karikimit: 8 ore
Metoda e Pastrimit: Koka e thikes mund te lahet


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

krem depilator vgr per femra per zonat bikini depilimi epilimi

Makin Depilimi per femra Vgr | Depilator per fytyren

WhatsApp chat