Krem depilimi Ostwint per meshkuj dhe femra | Spray Depilim

1,400 L

Krem depilimi antialergjik
Depilim i shpejte 3-8 minuta
Depilim pa dhimbje
Produkt per femra dhe meshkuj

FemraMeshkuj
Pastro
KODI: 8680164446955 Kategori: , Etiketime: , , ,

KREM DEPILIMI SPRAY OSTWINT

Krem Spray Depilimi Ostwint | Depilim per meshkuj dhe femra | Makine depilimi pa dhimbje | Dyqan Taxi

MAKINE DEPILIMI PA DHIMBJE | PER MESHKUJ DHE FEMRA 

Nje produkt revolucionar per depilimin e femrave dhe te meshkujve.
Krem depilimi ne forme spray i cili pasi sprucohet ne vendet e deshiruara heq qimet si me magji,

KREM PER DEPILIM PER MESHKUJ DHE FEMRA 

Boll me me dhimbje, pucrra e irritime !
Tani me kete spray depilimi ju mund te depiloheni pa asnje problem per vetem pak minuta.
Produkt i kontrolluar dhe certifikuar sipas standarteve europiane.

I pershtatshem per meshkuj dhe per femra. (blu-roze)

Krem Depilimi Ostwint ne Dyqan Taxi

SPRAY PER DEPILIM OSTWINT | FEMRA MESHKUJ | Dyqan taxi

Mënyra më e mirë për depilim të shpejtë | Si të depilohemi | Makine depilimi pa dhimbje
Perdorimi:

Sigurohuni që ta tundni mirë para se ta përdorni për shkak se del vetem gazi

 1. Duhet të pastroni vendin ku do te depiloheni
 2. Tundeni mire shishen
 3. Spruconi ne vendin e deshiruar
 4. Lereni 3-8 minuta dhe pastrojeni me peshqir te thate ose lajeni me uje te vaket

Pas depilimit aplikoni kremin tuaj te lekures .

Krem depilimi ideal, cilesor, dhe i thjeshte pa dhimbje ne perdorim. Cdo gje do te behet me e lehte me kete sprey i cili do ju beje te dukeni i mahnitshem ne cdo moment te dites. Vishni fustanet tuaja te preferuara pa u ndjere ne siklet nese lekura juaj duket e bukur dhe plotesisht e shendetshme.

Krem depilimi Ostwint Spray | nuk ndalon apo shton daljen e qimeve .

Produkte Depilimi | Porosit tani online ose ne telefon dhe produkti vjen ne adresen tuaj per 24-48 ore kudo ne Shqiperi. Dyqan Taxi

SPREJ DEPILIMI OSTWINT PER DEPILIM PER MESHKUJ TE SHPEJTE PA DHIMBJE

Krem Depilimi Makine pa dhimbje Dyqan Taxi Tirane

Nje krem qe thjesht largon qimet pa riskun e perdorimit te briskut apo shtrengimin e dhembeve si dylli.
Shkenca pas ketij produkti ka kohe qe eshte perfeksionuar.
Kremi i depilimit ofron nje menyre te shpejte dhe shume te sigurte per largimin e qimeve ne kushte shtepie.

Në mënyrë qe lekura juaj te jete e butë si mendafshi, mund të përdorni kremin Ostwint dhe do të arrini rezultatin më të mire te mundshem.

Nuk do te ndjeni aspak dhimbje, cdo gje do te shkoj ne menyren me te thjeshte dhe me komode te mundshme.

Vishni bikinit tuaja te preferuara pa e menduar dy here, pasi do te dukeni perfekt.

Si vepron Kremi i depilimit OSTWINT ?

Kremi i depilimit shperben strukturen e keratines – Proteinat e qimeve.
Kjo hollon dhe shperben bazen e e qimeve deri ne ate pike qe ato mund te shkrihen apo te largohen bashke me kremin.
Kremi permban substanca alkaline shume te sigurta per lekuren.
Sejcili ka nivel te ndryshem te ndjeshmerise prandaj duhet testuar nje pjese e vogel ne fillim.

Depilimi me krem ofron benefite me te medha sesa depilimi me brisk. Gjithasjtu ju nuk keni pse shkoni dhe te beni proceduren me lazer që të keni nje lekure te bute dhe e shendetshme.

Qime me te buta per me shume kohe 

Kremi i depilim per meshkuj shperben qimen poshte nivelit te lekures. Ndryshe nga rruajtja, e cila pret qimen mbi nivelin e lëkurës. Kjo ju jep nje ndjenje me te bute sesa rruajtja deri ne 5 dite.

Pervec funksionit te tij paresor, depilimin maksimal, ky produkt ka edhe nje funksion tjeter shume te redesishem. Ai do t’i beje qimet me te buta duke e bere rrenjen e tyre akoma edhe me te dobet.

Krem Depilimi Ostwint per Qime me te buta

Kur depilohemi me brisk, pjesa e mbetur e qimes eshte gjithmone me e forte se me perpara.
Depilimi me krem shperben qimen deri ne rrenje duke mos lene asnje ndjesi te bezdisshme kur e prekni lekuren .
Lekura juaj do te duket gjithmone e bute pa asnje ngacmim nga rrenjet e qimeve sepse rrenja eshte e paster.
Kremi Ostwint eshte nje nga metodat me efektive per depilim te meshkujt apo femrat.

Krem Depilimi | Depilohu shpejte dhe pa dhimbje

Kjo eshte pjesa me e qarte, dhe me e rendesishmja, e kremit te depilimit. Eshte nje proces aq i lehte sa mund te kryhet ne dush apo para dushit dhe nuk ka nevoje per mundim. Perderisa nuk keni te beni me brisk, risku i dhimbjes apo lendimit eshte komplet minimal, duke e bere briskun nje perralle nga e kaluara. Ka ardhur koha per te patur nje higjene shume te mire dhe pa dhimbje.

DEPILIM PER MESHKUJ | KREMI ME EFEKTIV

Arsyet e mesiperme jane cdo gje qe ju duhet per te perdorur kremin e depilimit. Flakini brisqet e rrojes dhe perdoni nje Krem Depilimi për të patur të mira qe ju jep Kremi ne forme Spray Ostwint !
Depilimi behet gjeja me e thjeshte – Sperkat – Prit pak minuta dhe pastroje me peshqir ose uje te vaket.

KREM DEPILIMI | SPRAY PER DEPILIM OSTWINT

Krem Depilimi veet vet Makine pa dhimbje Dyqan Taxi Tirane Depilim per meshkuj

Makine depilimi pa dhimbje për një lëkurë të butë | DyqanTaxi

 • I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures
 • Nuk ka element te demshem per shendetin
 • Cmim ekonomik ne krahasim me menyrat e tjera te depilimit
 • Depilim te trupit, kembeve, duarve dhe të bikinit
 • Mund ta quani nje makine depilimi pa dhimbje shume efektive
  Eshte e vetmja menyre që do t’ju depilojë pa dhimbje, shpejt dhe sakte.
 • Të gjitha në një në këtë produkt kaq cilesor.

Depilimi i kembeve dhe trupit do te jete nje rutine

OSTWINT SPRAY PER DEPILIM

Depilim i shpejte per meshkuj dhe per femra 


Porosit tani Produkte Depilimi Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites 

Detaje Produkti

Pesha 0.17 kg
Gjinia

Femra, Meshkuj

Lloji

Spray per Depilim

Vleresim mesatar

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

2 Vleresime per kete produkt

 1. 02

  nga Agim Kalo

  E kam testuar dhe funksionon shume mire

 2. 02

  nga [email protected]

  mir

Main Menu

Krem depilimi ostwint sprayt Makine depilimi pa dhimbje dyqan taxi bli online dyqan shitje blerje depilim per meshkuj femra blerje dyqan taxi bli online

Krem depilimi Ostwint per meshkuj dhe femra | Spray Depilim