Mjalt Steriliteti te Femrat dhe Meshkujt | Bli online

6,500 L8,000 L (-19%)

Ka stok

Ndihmon ne fekondimin natyral . 

Permireson cilesine  e farave te meshkujt & vezeve te femrat .

Shumon dhe forcon farat dhe vezet . 

Forcon dh ei jep energji trupit .

Relakson dhe qeteson sistemin femeror

Fuqizon organizimin ne largimin e toksinave .  

KODI: mjalte-honey-d-steriliteti Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

MJALT HONEY D+ STERILITETI

Mjalt Honey D+ | Mjalte Steriliteti te femrat dhe meshkujt | Sherimi i Sterilitetit te Meshkujt

Mjalte Honey D+ eshte produkt natyral te cilin mund ta perdorin meshkujt dhe femrat te cilet kane porobleme me numrin e ulet te spermatozoideve ose tek femrat te cilat kane probleme me numrin e ulet  te vezeve.

Steriliteti nuk eshte me nje problem me Mjalte Honey D+, shtimi i qelizave femerore tani mund te arrihet fale nje metode me te lehte. Mjalt Steriliteti për një çift | Nuk ka asnjë efekt negativ

Perfitimet | Steriliteti te meshkujt dhe te femrat

Mjalti per sterilitet Honey D+

Është antioksidant, antibakterial dhe anti inflamator.
Përmban të gjitha vitaminat dhe mineralet që ka në përmbajtje organizmi i njëriut.
Ka vlera pastruese dhe luftonē mikrobet.
Ështe i pasur prebiotikë, Karbohidrate dhe oligosakaridet që normalizojn gastritin dhe kuron helikobakterien.
I jep impuls efektiv tërë metabolizmit.
Mjalti eshte nje burim natyror qe mund te perdoret per sterilitet
Forcon kockat dhe nyjet, përmban kalcium ku prandalon osteporozën.
Ndihmon në çlirimin e tryptofanit në tru që stimulon gjumin tek ata që vuajn nga pagjumësia dhe stresi.
Ul maksimalirsht nivelin e hormoneve të tiroides.
Ndihmon në funksionimin e mëlçisë dhe sëmundjet e saj, hepatite, rigjeneron strukturën e mëlçisë.
Ndihmon në formimin e rruazave të kuqe të gjakut, këshillohet në anemi.
Ndikon pozitivisht ne sëmundje të zemrës dhe enëve të gjakut, sëmundje kronike të mushkërive.

MJALT HONEY D+ STERILITETI

mjalt steriliteti honey d+ te femrat dhe te meskujt si te sherojme sterilitetin te meshkujt

Karakteristika | Sherimi i Sterilitetit te Meshkujt 

-Mjalte  100% Natyral.
-Mbeshtet imunitetin ne luftimin e infeksioneve
-Forcon dhe i jep energji trupit femeror.
-Efikasitet i plote.
-Pa efekte anesore.
-Relakson dhe qetëson sistemin nervor.

Përdorimi:
Çdo ditë të konsumohet nga një lugë të vogel nga Royal Honey D+.
Për fëmijë gjysë doze të tretur në ujë.


Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Mjalt

Be the first to review “Mjalt Steriliteti te Femrat dhe Meshkujt | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mjalte Steriliteti Honey D+ mjalte dyqan taxi

Mjalt Steriliteti te Femrat dhe Meshkujt | Bli online

6,500 L8,000 L (-19%)

Shto ne Shporte