Vaj Argani per floke Kacurrela | Argan Oil | Cmimi me i mire

1,490 L

Ka stok

 • Benefitet plus nga vaji i arganit
 • Ushqen dhe jep shkelqime flokeve tuaj .
 • Ruan dhe trajton lekuren e kokes.
 • Nje produkt qe nuk duhet te mungoje
 • Definon kacurrelat.
 • Jep volum dhe e ben flokun me te shendritshem.
 • I zbut floket.
 • I ben më elastik.
KODI: 6942644312184 Kategori: , , Etiketime: , , , , , ,

VAJ ARGANI PER FLOKE KACURRELA

Vaj Argani per floket Kacurrela dhe floke te shendetshem | Argan Oil Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi

Vaj Argani i quajtur ndryshe “Ari i Shkretetires” duket sikur eshte krijuar posacerisht per shendetin dhe estetiken e lekures dhe flokeve.
Argan Oil eshte nje aset i ri dhe i pazevendesueshem ne kete fushe.

PPERBERESIT MAGJIK TE VAJIT TE ARGANIT | ARGAN OIL

FREE RADICALS

HEALTH BENEFITS

Vaji i Arganit permban vitamine E ne sasi te medha, deri në tre here me shumë se Vaji i Ullirit e cila eshte shume e mire per largimin e rrudhave.
Gjithashtu ai eshte i pasur me vitaminat A dhe F, acide yndyrore të pangopura esenciale Omega 3 dhe Omega 6.
Ai permban mbi 80% acide yndyrore te pangopura, te cilat jane mjaft jetike per shendetin e flokeve tuaj.

SKIN AND HAIR

Duke njohur vlerat e tij, industria e kozmetikes ka krijuar maskat e fytyres, shampot, locionet per floke dhe lekure etj.
Sot mund te thuhet se profuktet me Vaj Argani dhe cmimi konkurues ne treg jane nder me te sukseshmit dhe me te kerkuarit ne treg.

Vaj i arganit eshte nje nga vajrat me te mire i cili ka shume funksione me rezultate te larta. Vaj i arganit ka benefite te medha dhe shume te mira, dhe do te ushqej flokun tuaj si asnjehere me pare.

VAJ ARGANI PER FLOKE KACURRELAVaj argani per floke kacurrela natyrale bukuri Argan Oil Natural bli online porosit dyqan taxi

Perfitimet qe do të keni nga vaji i arganit në një kohë të shkurter.

Argan Oil per floket kacurrela eshte me efekte te jashtezakonshme per shendetin e tyre.
Ai u jep butesi, shkelqim, ruan dhe ngjyrë të fortë. Sherben si nje hidratues i cili forcon rrenjet dhe fibrat e flokut. Nje mbrojtje ideale nga dielli, era, lageshtira dhe kripa.

Curly hair te shendetshem cdo dite !

Pas sezonit te plazhit eshte mjaft e domosdoshme nje trajtim i flokut me vaj argani. Pasi floku ka nevoje te rigjenerohet.
Po ashtu i vjen ne ndihme dhe flokeve te demtuar nga bojrat.
Nese keni floke te brishte, te thate, te holle, pa shkelqim, floke qe nuk rriten dhe qe ndahen ne mes apo floke qe bien. Trajtimi i tyre me Vaj Argani eshte ideal.

Vaji i arganit është nje ushqyes natyral për të gjitha llojet e flokeve, per floke te shendetshme por edhe të bukur . Mund te perdoret nga të gjithë

MASKA PER FLOKE ME VAJ ARGANI | 100 PURE 

APLIKIMI NE FLOKE | OLIVE OIL

Hidhni disa pika vaj argani ne duar dhe aplikoni me kujdes mbi floke.
Ferkojini lehte floket me duar per disa minuta. Mbajeni 30 minuta dhe me pas lajeni flokun.
Ky aplikim rekomandohet 2 here ne jave.

Teper efikas eshte vaji i arganit kunder demtimeve te shkaktuara nga nxehtesia e piastres apo thareses se flokeve.
Ne floke te thate para se te kaloni piastren hidhni disa pika ne dore dhe ferkoni mire floket nga rrenja ne maje. Efekti do te jete i shkelqyer. 

Krem per floket kacurrela nga “Skin Doctor”.
Jo vetem kacurrela natyrale dhe qe qendrojne gjate, por njekohesisht ju trajtoni floket tuaj me vajin e arganit qe eshte baze e ketij produkti unik.

Argan Oil Vaji Argani cmimi me i mire ne Dyqan Taxi

ARGAN OIL NE SHITJE

BENEFITET E VAJ ARGANI PER FLOKE KACURRELA

 • Ushqen dhe jep shkelqime flokeve tuaj .
 • Ruan dhe trajton lekuren e kokes.
 • Definon kacurrelat.
 • Jep volum dhe e ben flokun me te shendritshem.
 • I zbut floket.
 • Floket tuaj do te jene më elastik.

Vaji i Arganit ushqen butësisht flokët, ndihmon në rivendosjen e vitalitetit dhe forcës së flokëve të dëmtuar.
Jashtëzakonisht i sigurt për ngjyrën dhe flokët te cilet jane lyer, sidomos per floket e lyer shume here dhe qe jane te demtuar, gjithashtu rigjeneron të lëkurës se thate.

Kremi Bouncy Curl është ideal per floke te demtuar. Ai do i jape flokeve një rinovim i menjëhershëm për, ekskluzivisht per flokët kaçurrelë, të valëzuar ose me teksturë.

Kremi i flokëve Bouncy Curl ju jep valë të fryra dhe 3D. Mbani me lehtësi kaçurrelat me onde ne ate forme perfekte afatgjatë gjatë gjithë ditës.

PURE ARGAN OIL PËR FLOKËT KAÇURRELA

Produkti krem ​​siguron mbulim të plotë dhe të barabartë ose mbajtje dhe stil më të mirë, do e beje flokun tuaj te duket me i bukur dhe me i shendetshem se kurre. Hidratues dhe jo ngjitës, nuk leshon yndyre dhe as nuk e ben flokun tuaj te duket i yndyrshem ne asnje moment.

Kujdesuni per floket tuaj per t i bere ato ashtu si ju vete i deshironi.

Vaj Argani Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi

Curl Memory Technology i veçantë i jep energji dhe jep një stil të mrekullueshëm, si asnjehere me pare, ndarje natyrale dhe te bukura, ndërsa perberja e kondicionimit të vajit argan ofrojnë butesi shtesë, duke i lënë flokët të lakueshëm, të shkëlqyeshëm dhe të menaxhueshëm qe ju te mund t’i jepni formen qe deshironi lehtesisht pa mundime dhe pa harxhuar kohe.

SI TA PERDORNI VAJIN | APPLY ARGAN OIL

Vendoseni në flokë të lagur ose ne flokë të thatë, përdorni gishtat për të shpërndarë ne menyre delikate, sipas deshires qe  keni per stilin qe deshironi te beni dhe rezultatin perfundimtar, formoni dhe stiloni kaçurrelat.

PERBERESIT NGA ARGAN TREE

Uje, Glicerinë, Metilparaben, Klorid akrillamidopropiltrimoniumi, ciklopentasiloksan, Akrilat Crosspolimer, Metilisotiazolinone, Vaji i Kernelit, Argania, Spinosa, Aromë te mrekullueshme.

Sa më shumë te kujdeseni per floket tuaj aq me te mrekullueshem dhe te shendetshem do te duken ata.

KUJDES:

Shmangni kontaktin me sytë, nëse kjo ndodh, shpëlajeni menjëherë me ujë të pastër. Mbajeni larg fëmijëve. Ruajtja: I vendosur me kënaqësi në hije të thatë, shmangni rrezet e diellit.

Sasia 200ml.


Vaj Argani Cmimi me i mire vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Vaj Argani per floke Kacurrela | Argan Oil | Cmimi me i mire”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem me vaj argani argan oil floke kacurrela dyqan taxi blerje online porosi maska per floke

Vaj Argani per floke Kacurrela | Argan Oil | Cmimi me i mire