Krem Kermilli Bio per fytyren dhe lekuren | Snail White

1,200 L

Ka stok

 • Krem kermilli per fytyren dhe lekuren
 • Redukton shfaqjen e parakohshme te rrudhave (zvogelon shenjat e plakjes).
 • Minimizon njollat e erreta ne fytyre dhe normalizon pigmentimin e melanines.
 • Zvogelon ashpersinë e fytyres tuaj (zbut lekuren dhe permireson aparencen).
 • Mbron lekuren nga rrezet direkte të diellit.

KREM KERMILLI SNAIL WHITE PER FYTYREN

Kermilli Krem Bio per lekuren dhe fytyren | Bli online Snail White ne Dyqan Taxi Shqiperi

Krem SNAIL WHITE me Mukus kermill per lekuren

Krem inovativ kunder plakjes i formuluar me filtrat sekretues te kermillit për të siguruar efikasitetin e tij. Nje produkt i pasur me mukusin e kërmillit qe ndihmon permiresimin e pamjes se lekures tuaj duke reduktuar linjat e imta dhe duke i dhene lekures nje aparencë më të shendoshe dhe të fortë.

KREM KERMILLI PER FYTYREN DHE TRUPIN

Njekohesisht mbron lekuren nga demtimet ne te ardhmen.
Mukusi i kërmillit eshte nje nga substancat me te mira per trajtimin dhe rigjenerimin e lekures, ndoshta trajtimi me i plote dhe me i balancuar i krijuar ndonjehere per kujdesin ndaj lekures.

Krem Kermilli Bio permban antioksidante qe jane ne gjendje te ngadalesojne procesin e plakjes duke eliminuar radikalet e lira dhe permbajtja e saj proteinike eshte e rendesishme per t’i dhene lekures nje jete te shendetshme, te re dhe te tonifikuar.

Mukusi i kermillit hidraton lekuren e mban ate te shndritshme dhe te ushqyer, e mbron nga rrezet ultravjollce, duke parandaluar ne kete menyre plakjen e parakohshme e tyre. Ai ngadaleson daljen e rrudhave dhe e stimulon lekuren qe te prodhoje me shume kolagjen. Kolagjeni eshte nje nga substancat pergjegjese per elasticitetin dhe bukurinë e lekures.

Krem Kermilli Snail White Mukus Dyqan Taxi kermilli per lekurenKREM KERMILLI SNAIL WHITE PER FYTYREN

Bukuria nuk vjen nga zbukurimi siperfaqesor, por si rezultat i trajtimit te brendshem | Kermilli per lekuren

Lekura kthehet ne rinin e saj, zvogelon dhe rrudhat dhe vijat me te imta. Krem Kermilli i cili permireson elasticitetin e lekures dhe rihidraton lekuren.
Kermilli i bardhe  ka nje stukture kremi te pasur dhe njekohesisht te lehte per t’u perthithur ne lekure. Permban elastine dhe kolagjen natyral, te cilet ndihmojne lekuren te duket me e fresket dhe me e re. Mukus i kermillit ka fuqi hidratuese dhe ndihmon balancimin e lageshtires se fytyres.

Kur kremi aplikohet ne lekure, perthithet plotesisht nga siperfaqja e lekures dhe deperton thelle nen shtresen e saj.
Trajton shenjat e akneve, do te lehtesoje plaget, permireson strukturen e lekures, rrudhat. Krem kermilli bio.

Nje tjeter perfitim eshte rigjenerimi i shtreses siperfaqesore te lekures (epidermes).
Fale pranise se acidit natyral glycolic (rivitalizon lekuren dhe rigjeneron qelizat e demtura).

Per nje lekure plot shkelqim perdorni krem kermilli Snail White

Rikthejeni lëkurën tuaj në fillimet e saj me shkëlqim rinor me këtë krem fytyre gjithçka në një. Formuluar me filtrat sekretues të kërmillit përbërës bukurie, si nje mrekulli, rinovon dhe rinon, duke e bërë lëkurën të ndihet më e butë dhe e fortë dhe duke zvogëluar dukshëm pamjen e vijave të holla dhe rrudhave.snail white me mukus kermilli

E pasur me lëndë ushqyese dhe përfitime natyrore për rigjenerimin e lëkurës, mukina e kërmillit ndihmon për të stimuluar krijimin e kolagjenit, duke ju lënë një shkëlqim të shkëlqyeshëm dhe të shëndetshëm. Konsistenca e saj e lehtë shkrihet në mënyrë të përsosur në lëkurë për një përvojë hidratuese me të vërtetë të bollshme.

Fytyra juaj do te marre nje hije komplet tjeter pasi te perdorni kete krem. Kremi i kermillit do te rigjeneroj lekuren tuaj dhe do i jape asaj nje shkelqim ndryshe.

Rigjenerimi i qelizave eshte nje nga funksionet kryesore te ketij kremi pasi ai lufton plakjen dhe rrudhat e fytyres. Pas perdorimit te rregullt per nje jave ju do e vereni menjehere ndryshimin. Lajeni fytyren në ujë te vaket dhe me pas aplikoni kremin.

KREMI ME MUKUS KERMILLI | DYQAN TAXI | Krem kermilli bio

Formuluar ne menyre te tille per ti dhuruar lekures nje ndjesi te bute dhe te shendetshme. Pasuron me lende ushqyese dhe ndihmon ne shkelqimin e lekures fale pranise se kolagjenit. 

Jargët e kërmillit do të ndihmojnë zbutjen e lëkurës me një përdorim | Është një produkt natyral per zbardhje dhe zbutje të lëkurës. Mukusi nga Kërmilli është nje nga perberesit kryesor që i lufton rrudhat ne lëkurën e fytyres suaj.

Kermilli ne Shqiperi per lekuren ndihmon per te rigjeneruar, per ti dhuruar lekures shkelqim dhe per pasur nje lekure te shendtshme dhe te bukur. Eshte i ndertuar nga perberes natyrale te dizajnuar profesionalisht per cdo lloj lekure. Nuk lejon qe lekura te thahet.

Që të arrini rezultate maksimale perdoreni nje here ne dite, ne mengjes ose ne darke dhe të gjithë do e verejne ndryshimin te ju.. Krem Kermilli per fytyren 

Perberesit | Krem kermilli ne shqiperi

Aqua, Filtrat i Sekretimit të Kërmillit, Butilen Glikol, Propanediol, Dikaprilil Karbonat, Butyrospermum Parkii Gjalpë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Niacinamid, Pentilen Glikol, Glicerinë, Ujë, Ekstrakt Centella Asiatica, Lecitinë e Hidrogjenizuar, Polibolinë e Kolesterolit, Kolezolinë e Kolesterolit, Kolezotolinë e Kolesterolit , Glukozë Dipotiumi Ekstrakt, Ekstrakt Lavandula Stoechas, Ekstrakt Fruta Fragaria Vesca, Ekstrakt Frutash Morus Nigra, Ekstrakt Fruti Rubus Idaeus, Ekstrakt Frutash Prunus Avium, Glukol Propilen, Fenoksietanol, Etil Eksilglicer Glukerinë, Sodium Sterium, Sukium Sutuamatolitoksatolitol Suliumi Sterium, Sulium Sutium Stilum Stilum Glutolium , Triethanolamine, Ekstrakt Kulture Panax Ginseng Callus, Aromë, Peg-90m

Krem me mukus kermilli Snail White Dyqan Taxi kermilli per fytyren

Specifikat:
 • Formuluar me mukus kërmijsh.
 • Rinovon dhe rinon, duke e bërë lëkurën të ndihet më e butë dhe duke zvogëluar dukshëm pamjen e vijave të holla.
 • Të pasura me lëndë ushqyese dhe përfitime natyrore për rigjenerimin e lëkurës.
 • Mukina e kërmillit ndihmon në stimulimin e krijimit të kolagjenit, duke ju lënë një shkëlqim rrezatues dhe të shëndetshëm.
 • Qëndrueshmëria e lehtë shkrihet në mënyrë të përsosur në lëkurë për një përvojë hidratuese me të vërtetë të bollshme.
 • Ndihmon në shkëlqimin e njollave të errëta për një shkëlqim të njëtrajtshëm.
 • Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së fortë dhe të shëndetshme
 • Flokët e butë në lagështi pa ndjesi ngjitëse.

PERDORIMI

 • Aplikohet 1 sasi kremi dy here ne dite per rezultate me te kenaqshme.
 • Ne mengjes pas larjes se fytyres dhe ne mbremje para se te shkoni ne shtrat.
 • Perhapeni kremin ne fytyre duke masazhuar me levizje rrethore.
 • Rekomandohet larja me sapun bimor me permbajtje te mukusit te kermillit

Blerje te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem Kermilli Bio per fytyren dhe lekuren | Snail White”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem Kermilli Snail White Mukus Dyqan Taxi kermilli per lekuren

Krem Kermilli Bio per fytyren dhe lekuren | Snail White