Mjalte Honey Sport D+ | Mjalte per Sport

2,100 L

Ka stok

-Antioksidante mbrojtes
-Rrit kapacitetin tuaj aerobik
-Rrit sistemin imunitar
-Jep energji gjate gjithe dites
-Ndihmon në shpejtesi.
-Peshe Optimale
-Freski trupit
-Zhvillon inteligjencen
-Rregullon gjumin
-Ruan forcen
-Ndikon në reduktimin e stresit
-Mbeshtet kontraktimet e muskujve.
-Mbeshtet shëndetshëm qarkullimin e gjakut.
-Nxit lirimin e Dopamines (Dopamina - eshte e lidhur me motivimin, kontrollimin e muskujve dhe funksionimin e tyre)

KODI: mjalte-honey-sport-d-plus Kategori: , Etiketime: , , , , , , , , ,

MJALTE HONEY D+ PER SPORT

Mjalte Honey Sport D+ | Mjalte per Sport , ne Dyqan Taxi .

Mjalte Honey SPort D+ formuluar specifikisht per aktivizimin ditor te sportisteve, benefitet jane te medha si nga ana shendetesore ashtu edhe nga ana fizike.
Rrit ekzistencen fizike ne sport , ndaj dhe eshte i pershtatshem per rikuperimin e energjive gjate aktiviteteve sportive.
Siguron energji mjaftueshem per te plotesuar nevojat e trajnimit dhe ushtrimeve fizike.

Per nje konstrukt trupor ideal dhe performance ideale .

Efekte pozitive për performancën e sportistit.

Ndihmon ne aktivitetin fizik.

Forcon Trupin dhe muskujt.

Largon lodhjen.

Shton kreativitetin.

Shton përqëndrimin.

Porosit Online dhe paguaj ne dorezim pa patur nevoje per karte krediti !

Honey D+ Sports DyqanTaxi Mjalte

Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi


Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Mjalt

Be the first to review “Mjalte Honey Sport D+ | Mjalte per Sport”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mjalte Honey Sport D+ Dyqan Taxi

Mjalte Honey Sport D+ | Mjalte per Sport