Sport Watch | Waterproof Heart rate IP67

3,900 L

Ka stok

Smart Watch

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Pesha: 34 g
Bluetooth : V4.0
Smart Sport Watch Input: 3.7V-1.0A MAX
Waterproof
Suporton Android 4.3+dhe iOS 8+
Bateria : 180mAh

ORE SPORTIVE INTELIGJENTE

Sport Watch Heart Rate | Ore Inteligjente | Bli Online ne Dyqan Taxi |

Smart Watch balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Smart Watch  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS. Eshte rezistente ndaj ujit dhe xhami pengon ekranin nga gervishtja. Monitroron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet.

Smart Watch SPORT

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Pesha: 31 g
Bluetooth : V4.0
Sport Watch Input: 3.7V-1.0A MAX
Waterproof  ( Nuk rekomandohet te mbahet gjate notimit )
Suporton Android 4.3+dhe iOS 8+
Bateria : 180mAh

Bli Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Sport Watch | Waterproof Heart rate IP67”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sport Watch Bli Online ne dyqan Taxi

Sport Watch | Waterproof Heart rate IP67