Sports Wristband | Sports Watch – Heart Rate Smart

4,500 L

Ka stok

Sports Watch

Pedometer/Distance/Calorie/Sleep monitoring
Call reminding
12/24 houe system
SMS/WeChat Reminder
Music/Camera/Video Remote
Pershtatshmeri me Android 4.3 & iOS 8.0
BT Version : 4.0 BLE
Sports Wristband IP67 Waterproof

 

KODI: 6954284016728 Kategori: , Etiketime: , , , , ,

Sports Wristband , mund ta beni porosi online tashme dhe ne Dyqan Taxi .

Sports Watch , balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Sports Watch  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS. E pajisur gjithashtu dhe Eshte rezistente ndaj ujit dhe xhami pengon ekranin nga gervishtja. Monitroron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet.

Sports Watch

Pedometer/Distance/Calorie/Sleep monitoring
Call reminding
12/24 houe system
SMS/WeChat Reminder
Music/Camera/Video Remote
Pershtatshmeri me Android 4.3 & iOS 8.0
BT Version : 4.0 BLE
Sports Wristband IP67 Waterproof

Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Sports Wristband | Sports Watch – Heart Rate Smart”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sports Wristband Smart Watch Dyqan Taxi

Sports Wristband | Sports Watch - Heart Rate Smart