Smart Watch DZ 09 | Bluetooth Smart watch

1,700 L

Ka stok

Smart Watch | Ore inteligjente

Ngjyra : E zeze
Permasat :  1.51×2.19×0.46 inch
Materiali : Stainless steel wire drawing
Pesha : 50g
Memorja : suporton max 32GB TF card
Bluetooth : V.3.0
Kamera: 0.3M

KODI: smart-watch-dz-09 Kategori: , Etiketime: , , , ,

Smart Watch DZ 09 | Bluetooth Smart watch

Smart Watch DZ 09 | Bluetooth SmartWatch | Ore inteligjente | Blii online ne Dyqan Taksi .

Balanconi jeten tuaj .

Ore inteligjente Smartwatch DZ 09 dyqan taxi bli online

Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Dizajnuar me ekran me prekje , me kapacitet me ndjeshmeri te larte . SmartWatch DZ09 eshte e pershtatshme me smartphone Android dhe iOS.

Beni thirrje drejtperdrejte tani nga kjo ore inteligjente, gjithashtu dhe mund ti pergjigjeni atyre.

Dergoni mesazhe te miqte tuaj dhe pse telefoni nuk eshte prane jush . Kjo ore inteligjente funksionon si  nje telefon i vertete .

Smart watch DZ09 | Ore inteligjente

Ngjyra : E zeze
Permasat :  1.51×2.19×0.46 inch
Materiali : Stainless steel wire drawing
Pesha : 50g
Memorja : suporton max 32GB TF card
Bluetooth : V.3.0
Kamera: 0.3M

 

Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart Watch DZ 09 | Bluetooth Smart watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch dz 09 ore inteligjente dyqan taxi online porosi

Smart Watch DZ 09 | Bluetooth Smart watch