Mi 1s Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch

1,790 L2,500 L (-28%)

Ka stok

Model: XMSH03HM
Sensor: 3 axis sensor
Bateria: 45mAh
Smart Watch :  Android 4.4 , IOS7.0
Waterproof: IP67
Bluetooth: BLE 4.0
Mi Smart Band per iPhone4s-iPhone 6+

KODI: 6954176809599 Kategori: , Etiketime: , , , ,

XIAOMI MI BAND 1S

XIAOMI Mi 1s Smart Band | Blerje Online ne Dyqan Taxi

Mi 1s Smart Watch monitoroni lehte aktivitetin tuaj , kontrolloni bilancin tuaj te kalorive dhe matni progresin tuaj te perditshem. Aksesoni lehtesisht aplikacionet dhe kontrolloni rezultatet . Shume funksione te cilat ju lehtesojne perditshemrine tuaj . Monitorimi i rrahjeve te zemres nuk eshte me nje problem. Ndiqni intensitetin e stervitjes ne kohe reale me monitorimin e vazhdueshem te rrahjeve te zemres. Monitorim inteligjent i shendetit dhe stervitjes gjate dites edhe nates. Permiresoni cilesine e gjumit permes monitorimit te gjumit.

Xiaomi Mi Band 1S Smart Dyqan Taxi Tirane

Mi 1s Smart Band

Model: XMSH03HM
Sensor: 3 axis sensor
Bateria: 45mAh
Smart Watch :  Android 4.4 , IOS7.0
Waterproof: IP67
Bluetooth: BLE 4.0
Mi 1s SmartBand / Suporton te gjithe celularet


Blerje Online te sigurta ne | Dyqan Taxi | Tirane | Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Mi 1s Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mi Smart Band Smart watch dyqan Taxi Online

Mi 1s Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch

1,790 L2,500 L (-28%)

Shto ne Shporte