EMS Hips Trainer | Tonifikues Muskujsh per Vithet

1,690 L

Ka stok

 • Produkti: Hips Trainer
 • Lloji: Tonifikim & Masazh
 • Bateria: 1.5VÂ
 • Dalja: 9.8mA
 • Koha :12 Minutes
 • Frekuenca: 1-100Hz
 • Madhesia: 25.5×20.5cm
KODI: hips-ems-trainer Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

EMS HIPS TRAINER

Ems Hips Trainer | Ushtrime Fizike per Vithet Per Femra

Tonifikues me EMS mund te formoje linjen e te pasmeve, me lehtesi lirimi dhe lehtesimin e muskujve pa pasur nevoje te beni palester.
Arrini format e vitheve ne vetem pak dite.⠀

Ndiheni ndonjëherë te zhgenjyer.. Sikur nuk ka rëndësi se sa stërviteni, trupi juaj akoma nuk jep rezultate! Ne e dimë ndjenjën e stresueshme qe dhuron kjo situate.
Këtu hyjnë në veprim trajnerët inteligjentë Ems Hips Trainer. Këto janë perfekte për të tonifikuar zonën e vitheve tuaja nga shtepia juaj.
Trajnerët tanë punojnë duke përdorur një teknologji inteligjente bionike EMS për të stimuluar muskujt dhe vithet.

Nje trup me forma nje trup i persosur!

1. Trajneri EMS mund t’ju ndihmojë të tonifikoni, shtrëngoni dhe forconi vithet dhe ju dhuron format që keni dëshiruar gjithmonë!

2. Ngrini vithet për t’i bërë ato akoma dhe me elastike.

3. Vetë-trainim, pa efekte anësore, funksionim të lehtë, efekt më të mirë.

4. Gjithsej 15 nivele stimulimi, të rregullueshme nga butonat “+” dhe “-“.

5. Fiket Automatikisht rreth 5 sekonda më vonë nëse nuk ngjitet në trup, gjë që është e mirë për kursimin e baterisë.

Hips Ems Trainer | Ushtrime Fizike per Vithet Per Femra

ems hips trainer ne Dyqan Taxi

Aplikoni ne pjesen e fundshpines per te stimulim dhe tonifikim ne muskuj .

Specifikimet

 • Produkti: Hips Trainer (Tonifikues )
 • Lloji: Tonifikim & Masazh
 • Bateria: 1.5V
 • Dalja: 9.8mA
 • Koha: 12 Minutes
 • Frekuenca: 1-100Hz
 • Madhesia: 25.5×20.5cm

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjinia

Femra

Gjendja

Lloji

Pajisje tonifikimi

Be the first to review “EMS Hips Trainer | Tonifikues Muskujsh per Vithet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ems Hips Trainer Ushtrime fizike per Vithet per Femra

EMS Hips Trainer | Tonifikues Muskujsh per Vithet