Finishing Touch Hair Remover | Best Epilator

2,890 L

Ka stok

  • Heqje e qimeve pa dhimbje ne te gjitha llojet e lekures
  • Idelae per fytyren, bikinin dhe cdo pjese tjeter te trupit .
  • Thuaj jo , lekures se irrituar apo demtimeve nga shkulja e qimeve
  • E aprovuar nga dermatologet.
  • Laser light
  • Auto start
KODI: finishingtouchdepilator Kategori: , , Etiketime: , , ,

EPILATOR FINISHING TOUCH

Best Epilator Finishing Touch Hair Remover | Epilator Reviews

Finishing Touch Depilator, sistem depilimi efikas!
Kjo makine depilimi ka nje dizajn qe e ben te lehte perdorimin ne shume pjese te trupit tuaj .
Depilator qe ngre qimet dhe i drejton drejt te piskatoret .

Teknologjia e mikro-lëkundjes heq gjithë flokët e padëshiruar në një goditje! Do t’i eleminoni qimet e padëshiruara pa ndonjë dhimbje apo acarim! Finishing Touch Hair Remover funksionon në mënyrë perfekte në lëkurën e ndjeshme!

Ky heqës i flokëve është gjithashtu ideal për flokët e fytyrës bark, bikini, zona me vështirësi në këmbë, dhe është i sigurt për të gjitha llojet e lëkurës. Më e rëndësishmja, nuk do të ketë më acarime prerje apo gunga! Ky epilator lazer miratohet nga dermatologët dhe mund të perdoret me lehtësi dhe pa shkaktuar deme ne lekure.

Karakteristika

Largues i menjëhershëm, pa dhimbje, është i sigurt dhe i butë në lëkurën më të ndjeshme
Ideale për flokët e fytyrës dhe perfekte për bikini, bark, krah dhe nën krah,
Eshtë e sigurt për te gjitha llojet dhe ngjyrat e lëkurës.
Teknologjia e mikro-lëkundjes largon flokët e padëshiruar në një hap, pa dhimbje ose acarim.
Nuk ka më nofka, prerje apo gunga apo metoda të dhimbshme dhe të shtrenjta të heqjes së flokëve.
E aprovuar dermatologjikisht.

FINISHING TOUCH HAIR REMOVER

 Best Epilator Reviews

Epilator Dyqan Taxi Depilator per Fytyren

Gjate depilimit mund te perdorni aksesoret per zonat e ndjeshme. Pastrim i lehte, bashke me makinen depiluese do te gjeni dhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit .

 


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Gjendja

Lloji

Depilator

Be the first to review “Finishing Touch Hair Remover | Best Epilator”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilator Finishing Touch

Finishing Touch Hair Remover | Best Epilator