Varese celsash pellushi | Varese pellushi per canta

590 L

Ka stok

Te disponueshem ne ngjyra te ndryshme .
Mund te zgjidhni dhe ju kombinimin tuaj tani ne Dyqan Taxi .

KODI: varese-celesash-cante-pellushi Kategori: , ,

Varese celsash pellushi | Varese pellushi per canta

Varese celsash pellushi | Varese pellushi per canta | Porosi online ne Dyqan Taxi

Varese celesash 2 ne 1

Varese celsash cante pellushi dyqan taxi

Varese te cilen mund ta perdorni si varese celsash por dhe si varese pellushi per canten tuaj .
Keto jane detajet qe ju dallojne nga te tjeret . Aksesore i vecante ne formen e nje topi pellushi , mund ta kombinoni lehte me cdo lloj cante .
Kjo varese pellushi mund te jete dhe nje ide e mrekullueshme per tíu dhuruar dikujt . Nje kujtim i perbashket , perhere me ju .
Vendoseni ne canten tuaj per ta bere ate me moderne dhe unike nga cantat  e tjera .
Varese celesash te disponueshme ne ngjyra te ndryshme .
Mund te zgjidhni dhe ju kombinimin tuaj tani ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Varese Celsash

Be the first to review “Varese celsash pellushi | Varese pellushi per canta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

varese celesash celsash dyqan taxi pellushi cante porosi online

Varese celsash pellushi | Varese pellushi per canta