Kostum Sportiv per Joga | Cooper Fit Yoga | Sports Wear

2,490 L

Ka stok

Kostum Sportiv teper komfort ju mundeson kryerjen e aktiviteteve tuaj sportive ne rehati maksimale.

KODI: kostum-sportiv-cooper-fit-yoga Kategori: , Etiketime: , , ,

COOPER FIT YOGA | KOSTUMI SPORTIV

Kostum Sportiv | Cooper Fit Yoga | Sports Wear | Bli online vetem ne Dyqan Taxi

Kostumi Sportiv Cooper Fit Yoga

Kostum Sportiv per femra Dyqan Taxi Online Shop

Dedikuar teresisht sportit te yoga -s, por mund te perdoret dhe per palester, vrap, ecje etj.
Vjen ne dy ngjyra Roze & te Gjelber
Kostum sportiv  me material elastik me fibra qe lejojne depertimin e ajrit duke shmangur keshtu djersitjen apo aromat e pakendshme.
Super Rehati dhe pelhure e bute e perkryer per cdo lloj aktiviteti sportiv.
Teper komfort ju mundeson kryerjen e aktiviteteve tuaj sportive ne rehati maksimale. Veshje jo vetem per Yoga e cila nuk duhet te mungoje ne garderoben tuaj.


Kostum sportiv per femra | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Kostum Sportiv

Be the first to review “Kostum Sportiv per Joga | Cooper Fit Yoga | Sports Wear”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kostum sportiv yoga fit wear sport dyqan taxi online blerje

Kostum Sportiv per Joga | Cooper Fit Yoga | Sports Wear