Canta Shpine per kamping | Romix | Plazh, udhetim, etj

1,990 L

Ka stok

CANTE ROMIX RH62

KODI: romixrh62 Kategori: , , , Etiketime: , ,

CANTA SHPINE PER KAMPING

Canta Shpine Romix RH62 per femra, vajza dhe meshkuj Cante ne Dyqan Taxi

Merrni me vete te gjitha gjerat qe ju duhen  qe udhetimit tuaj te  mos i mungoje asgje.
Nje aksesor perfekt gjate udhetimit tuaj ne Valbone!

Dizajnuar per pershtatshmeri maksimale

Canta Shpine e cila eshte e ndertuar me nje material te bute dhe aspak i bezdishem. Pavarsisht se ju mund te ecni per nje kohe te gjate me te. Materiali prej najloni e ben ate te pershtatshme per te mbajtur me shume peshe ne udhetimet tuaja.

Rezistente ndaj ujit

Cante Shpine rezistente ndaj ujit, cdo gje qe ju do keni brenda saj do te jete e mbrojtur. Edhe ne ditet kur moti nuk eshte i favorshem.
Shiriti i saj i shpines eshte i rregullueshem ne menyre qe te pershtatet sa me mire me formen ideale te shpines tuaj.

Hapesire e mjaftueshme me Cante Romix RH62

Canta plazhi Romix Rh62 per udhetime e pershtashme per femra dhe meshkuj.
Projektuar me hapesire te mjaftueshme per te organizuar brenda saj cdo gje qe ju mendoni se ju duhet.
Mund ta perdorni ate per te mbajtur bagazhet tuaja te teperta. E persosur per udhetime ditore, pushime, udhetime, ngjitje ne mal dhe kampe.

CANTA SHPINE PER KAMPING ROMIX RH62

canta cante per femra meshkuj vajza

Marka: Romix
Modeli: RH62
Materiali: I bute & i papershkueshem nga uji.
Kapaciteti: Deri ne 20L max
Canta Shpine e cila perdoret per : Femra, vajza dhe Meshkuj.
Perdorimi: Kamping, plazh, per shetitje ne natyre, udhetimi.

Porosite tani canten tende te ardhshme ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga SAZAN HATO

    E BUKUR DUKET

Main Menu

canta cante romix rh62 per udhetim kamping plazh

Canta Shpine per kamping | Romix | Plazh, udhetim, etj