Butona per Xhinse |Pantallona | Blerje online

1,200 L

Ka stok

Rrisni ose zvogeloni belin e pantallonave
I heqshem dhe i riperdorshem

KODI: butona-per-pantallona-xhinse Kategori: , , , , Etiketime: , , ,

BUTONA PER PANTALLONA XHINSE

Butona per Xhinse / Pantallona | Xhinse | Funde Blerje online ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Rrisni ose zvogeloni belin e pantallonave .

Buton per pantallona eshte menyra me e mire per te shtuar ose ulur inc ne brezin e belit te pantallonave tuaja .

PULLA PER XHINSE

Butona per pantallona xhinse dyqan taxi

Thjeshte nguleni ate ne brezin e belit ne vendin e deshiruar dhe bashkengjisni lidhesin e sigurt te  bllokimit . Pantallonat do te pershtaten ne menyre perfekte cdo here . Eshte i levizsshem dhe i riperdorshem . butona per xhinse qe perdoren jo vetem  per te ndryshuar permasat e xhinseve , por edhe te pantallonave te kostumit dhe funde ne sekonda . Me butonin e persosur te pershtatshem eshte si gjithmone te keni nje rrobaqepes personal ne maje te gishtave . Eshte i forte saqe ju mund ta perdorni dhe ne xhins te trashe , pantallona kadifeje, kamoshi dhe lekure . 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Butona per Xhinse |Pantallona | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

butona per pantallona xhinse dyqan taxi blerje online

Butona per Xhinse |Pantallona | Blerje online