Korse beli per femra – Black Woman Corset

1,490 L

Ka stok

  • Veshja termike e jashtme ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit. Kjo stimulon djersitjen tuaj dhe rrit mundesine e largimit te yndyrnave nga trupi
  • Eleminon dhjamin ne pjesen e siperme dhe pas nje periudhe te caktuar perdorimi, beli fillon te marre nje forme te lakuar
  • Mund ta mbani veshur cdo dite, madje dhe kur jeni duke qendruar ne shtepi, kur jeni duke gatuar ose punuar
  • Pershtatet ne menyre te persosur me trupin poshte veshjeve dhe askush nuk do te vere re se ju keni vendosur nje korse
  • Ndihmon ne ngritjen dhe formimin e gjoksit
KODI: 6930994801885 Kategori: , ,

Korse beli per femra – Black Woman Corset

Korse beli per femra – Black Woman Corset

  • Veshja termike e jashtme ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit. Kjo stimulon djersitjen tuaj dhe rrit mundesine e largimit te yndyrnave nga trupi
  • Eleminon dhjamin ne pjesen e siperme dhe pas nje periudhe te caktuar perdorimi, beli fillon te marre nje forme te lakuar
  • Mund ta mbani veshur cdo dite, madje dhe kur jeni duke qendruar ne shtepi, kur jeni duke gatuar ose punuar
  • Pershtatet ne menyre te persosur me trupin poshte veshjeve dhe askush nuk do te vere re se ju keni vendosur nje korse
  • Ndihmon ne ngritjen dhe formimin e gjoksit

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Korse beli per femra – Black Woman Corset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse beli per femra

Korse beli per femra - Black Woman Corset