Korse Dobesimi Jadies per femra | Bli online

1,400 L

Ka stok

-Ul temperaturen e trupit ne kohe rekord.
-Efekt i dyfishte jo vetem dobeson por dhe modelon silueten tuaj.
-Mund te lahen me dore ose ne lavatrice ne temperature jo me te larte se 30 grade.
-Korse per femra te cilat nuk hekurosen duhet te lihen te thahen ne gjendje natyrale.

KORSE DOBESIMI JADIES | SKINEANCE

Korse Dobesimi Jadies | Strece te shkurtra per femra

Strece Dobesimi inovative dhe origjinale. Keto pantallona te shkurtra kombinoje efektin klasik formues dhe fale tekonologjise Cool Jade Fiber i japin trupit nje ndjenje freskie. Ne gjendjen tone natyrale trupi ka nje temperature 37°C dhe perpiqet vazhdimisht qe te ruaj kete mesatare. ndersa kur jemi ne ambjent te ftohte trupi yne rrit shpenzimet e tij te kalorive per te ruajtur temperaturen e tij mesatare. Pra perdor me shume kalori sesa ne nje temperature normale.

Frymezuar nga terapia e Ftohjes per te humbur peshe dhe djegur Kalorite!

Kjo ndjesi e ftohte nga korse per femra Jadies do te provokoje nje reagim tipik nga ana e trupit i cili do perpiqet te ruaj temperaturen e tij dhe rrjedhimisht do te digjni kalori. E cila tregon qe ju do te humbisni KG dhe CM. Ndikimi i te ftohtit eshte nje metode e re ne ndikimin e humbjes se peshes. Nje dush i ftohte ndikon ne forcimin e lekures dhe permiresimin e qarkullimit te gjakut.

Nese i vishni gjate kohes se stervitjes, ecjes apo dhe kur jeni ne levizje do jap rezultate me te shpejta. Eshte e pershtatshme per te gjitha moshat dhe masat trupore.

Korse Dobesimi Jadies

 

Karakteristika

-Strece Dobesimi per femra te cila ulin temperaturen e trupit ne kohe rekord.
-Efekt i dyfishte jo vetem dobeson por dhe modelon silueten tuaj.
-Mund te lahen me dore ose ne lavatrice ne temperature jo me te larte se 30 grade.
-Korse dobesimi per femra te cilat nuk hekurosen duhet te lihen te thahen ne gjendje natyrale.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Korse Dobesimi Jadies per femra | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Korse Dobesimi Jadies per femra | Bli online