Syze Optike Universale | One power Readers

990 L

Ka stok

Pershtaten me pikat e forta qe ju nevojiten per te pasur nje shikim te qarte kurdo. Nuk ka nevoje per koleksionim syzesh per lexim apo per detyra te ndryshme. Tani ju mund te lexoni shkelqyeshem dhe mund te ktheni menjehere shikimin nga ekrani i kompjuterit tuaj me te njejtat syze.

KODI: 041202002 Kategori: , , , , ,

SYZE OPTIKE UNIVERSALE | ONE POWER READERS

Syze Optike Universale per femra dhe meshkuj | One Power Readers

Vetem nje pale syze leximi per te gjitha nevojat tuaja!
Pershtaten me pikat e forta qe ju nevojiten per te pasur nje shikim te qarte kurdo. Nuk ka nevoje per koleksionim syzesh per lexim apo per detyra te ndryshme. Tani ju mund te lexoni shkelqyeshem dhe mund te ktheni menjehere shikimin nga ekrani i kompjuterit tuaj me te njejtat syze.

SYZE OPTIKE TRENDY | ONE POWER READERS

Teknologji optike me fokus fleksibel!

Keto syze optike universale perdorin teknologjine opktike me fokus fleksibel qe korrespondon me nevojat tuaja. Korigjon zmadhimin nga 5 here deri ne 2.5 here. Nese ju keni nevoje per zmadhim 2X dhe bashkeshorti juaj ka nevoje per zmadhim 1X, tani ju mund te perdorni te njejtat syze dhe te shihni qarte. Nuk ka nevoje te vendoseni ne kerkim te syzeve tuaja.

PERFECT DESIGN

Dizajn i shkelqyer per burrat dhe per grate.

Syze One Power Readers te cilat pershtaten me se mire per femra dhe per meshkuj. Syte tuaj nuk do te ndjejne me lodhje. Ju mund ti perdorni ne rast se syzet tuaja mungojne apo nje miku tuaj i kane humbur momentalisht. Jane shpetim per rastet urgjente kur ju nuk mbani mend se ku i keni lene syzet tuaja, apo dhe ne rastet kur ju i keni derguar per riparime.

Syze Optike Universale per femra & meshkuj

syze optike universale per femra dhe meshkuj ore power readers

Karakteristika 
  1. Vendosin gjithcka ne fokus te qarte.
  2. Rregullon shikimin ne varesi te nevojave tuaja.
  3. Lexoni afer dhe larg.
  4. Syze optike me dizajn unisex.

Syze Optike One Power, jane universale dhe mund te perdoren nga te gjithe si per femra edhe per meshkuj.

Nje prerje mjaft trendy e pershtatshme per te dyja gjinite dhe per te gjitha moshat.


Dyqan Taxi | Bli online, kurse kohe & para !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Syze Optike

Be the first to review “Syze Optike Universale | One power Readers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Syze Optike Universale | One power Readers