Raincoat | Mushama shiu me pika per femra

1,490 L2,490 L (-40%)

Ka stok

Karakateristika Polca Raincoat

Material i forte.
100% Polisester.
E papërshkueshme nga uji.
Tharje e shpejtë.
Vjen me nje portofol origjinal mbajtese.

KODI: ECC-RAINCOAT Kategori: , Etiketime: , ,

POLCA RAINCOAT | MUSHAMA SHIU

Mushama shiu me me pika per femra e cilesise se larte | Polca Raincoat  Womens Material | Best Price

Një madhësi e përshtatshme dhe dizajn plot Stil 
Raincoat me kapuç, e gjatë, elegante dhe me një madhësi te pershtatshme per trupin e femrave.
Material 100% poliester i cili nuk lejon futjen e pikave te shiut apo cdo sperkatje me uje brenda ne rrobat tuaja. Mbulon plotesisht trupin pa lejuar asnje pike shiu te depertoje brenda saj.

Mbështetje 100% e papërshkueshme nga uji.
Eshtë mushama, jo plastike. Ndryshe nga mushamat e tjera nuk krijon zhurme dhe aspak veshtiresi ne levizjen tuaj.
Ekstremisht rezistente ndaj ujit, materiali i saj stimulon tharje te shpejtë duke ju krijuar mundesine ta vendosni ne cante dhe ta keni gati per perdorimin e rradhes. Materilai i saj i papërshkueshem nga uji siguron mbrojtje nga shiu dhe uji i spërkatjes duke ju mbajtur te thate.

MUSHAMA SHIU PER FEMRA E CILESISE SE LARTE PER DITET ME SHI

Polca Raincoat visheni me deshire ne ditet me shi.
Një pjesë e gjatë trupi me kapuç të madh duke ju mbajtur të thatë nga koka tek këmbët. Nuk keni pse mbylleni brenda`ne ditet me shi duke lene pas dore aktivitetet tuaja nga frika se shiu do t’ju prish planet. Me kete mushama kunder shiut per femra ju do te qendroni te thate dhe floket tuaj nuk do te prishen as nga shiu dhe as nga era. 

Womens Raincoat Best Material Price | Dyqan Taxi

Karakateristika 

Material i forte dhe me dizajn te vecante.
E papërshkueshme nga uji.
Tharje e shpejtë.
Polca Raincoat vjen me nje portofol origjinal mbajtese ne cante.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mushama

Be the first to review “Raincoat | Mushama shiu me pika per femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raincoat mushama per femra

Raincoat | Mushama shiu me pika per femra

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat