Raincoat | Mushama shiu me pika per femra

1,490 L2,490 L (-40%)

Ka stok

 • Material poliester cilesor.
 • Do ju fal komoditet pavarsisht nga moti i keq.
 • Eshte e papershkeshme nga shiu, era etj.
 • Dizajn i bukur i cili pershtatet.

POLCA RAINCOAT | MUSHAMA SHIU

Mushama shiu me me pika per femra e cilesise se larte | Polca Raincoat  Womens Material | Best Price

Një madhësi e përshtatshme dhe dizajn plot Stil 

Raincoat me kapuç, e gjatë, elegante dhe me një madhësi te pershtatshme per trupin e femrave.
Material 100% poliester i cili nuk lejon futjen e pikave te shiut apo cdo sperkatje me uje brenda ne rrobat tuaja. Mbulon plotesisht trupin pa lejuar asnje pike shiu te depertoje brenda saj. Ju do te jeni dhe do te ndiheni komod ne cdo moment te diteve me shi. Pavarsisht nga moti i keq, shiu, dhe era, asnje nga keto nuk do te mundet te depertoje nen mushaman tuaj te shiut.

Pervec funksionit te saj mbrojtes, kjo mushama gjithashtu ka nje dizajn kaq te vecante dhe unik. Me te do te dukeni perhere te veshur bukur dhe plot stil.

Mbështetje 100% e papërshkueshme nga uji.

Eshtë mushama, jo plastike. Ndryshe nga mushamat e tjera nuk krijon zhurme dhe aspak veshtiresi ne levizjen tuaj.
Ekstremisht rezistente ndaj ujit, materiali i saj stimulon tharje te shpejtë duke ju krijuar mundesine ta vendosni ne cante dhe ta keni gati per perdorimin e rradhes. Materilai i saj i papërshkueshem nga uji siguron mbrojtje nga shiu dhe uji i spërkatjes duke ju mbajtur te thate.

MUSHAMA SHIU PER FEMRA E CILESISE SE LARTE PER DITET ME SHImushama kundra shiut bli online dyqan taxi

Polca Raincoat visheni me deshire ne ditet me shi.
Një pjesë e gjatë trupi me kapuç të madh duke ju mbajtur të thatë dhe ngrohte nga koka te këmbët. 

Nuk keni pse mbylleni brenda`ne ditet me shi duke lene pas dore aktivitetet tuaja nga frika se shiu do t’ju prish planet. Me kete mushama kunder shiut per femra ju do te qendroni te thate dhe floket tuaj nuk do te prishen as nga shiu dhe as nga era. 

Kjo xhaketë e lehtë shiu ofron mbrojtje nga uji dhe era ndërsa. Prodhimi prej 100% poliester i endur i cili eshte teper rezistent dhe nje material shume cilesor.

Qendroni komod ne cdo moment | Raincoat material

Një madhësi përshtatet me te gjitha masat dhe qe do qendroje ne trupin tuaj ne menyren me perfekte. Mushama shiu e gjate me stil me kapuç me kopsë pranverore. Ndryshoni stilin tuaj sipas nevojave dhe deshirave tuaja, pasi komoditeti juaj është qëllimi ynë.

Raincoat ka 2 xhepa për te vendosur cdo aksesore qe mund te keni ne dore. Ju nuk do te keni nevoje t’i vendosni te gjithe aksesoret tuaj ne cante sepse raincoat do ju ndihmoje ne kete pjese.

MATERIAL POLIESTER CILESOR

Gjithashtu womens raincoat ka edhe nje portofol te vetin, gjithashtu per te vendosur akesoret te cilet deshironi t’i arrini dhe qe i perdorni shpesh.

 • Xhepat e përparmë janë perfekt në mënyrë që të vendosni duart tuaj ose gjëra te tjera brenda në çdo kohë.
 • I papërshkueshëm nga uji: Kostum për Ngjitje, Çiklizëm, Camping, Hiking, Vrapim, Udhëtim e tj.
 • I përshtatshëm për tu mbajtur dhe per t’u veshur be cdo vend dhe ne cdo kohe.
 • Mbrohuni duke u dukur përrallore dhe me stil në të njëjtën kohë, gjatë gjithë ditës. Raincoat price the best on Dyqan Taxi

raincoat price mushama shiu bli online dyqan taxiMUSHAMA KUNDRA SHIUT PER KOMODITETIN TUAJ

Rain coats | Water resistant | Raincoat material

Stilimi i tipareve tradicionale të dizajnit krahas praktikave moderne vjen veshja Outback nga Koleksioni i Trashëgimisë së Lighthouse.

E bërë nga pëlhura shumë e papërshkueshme nga uji dhe erë. Mushama shiu per femra është shtresa e ëndrrave me gjatësi të plotë e cila nuk do te lejoje te ndjeni eren apo qe shiu te depertoj ne rrobat tuaja. Eshte elegante dhe komode, do ju mbroj ne cdo moment te dites.

GIRLS RAINCOAT

Detaje te bukura te cilat do t’i vereni menjehere sapo t’a perdorni keshte mushama shiu. Materiali i saj e ben akoma edhe me te dashur kete mushama.

Ajo ka nje material rezistent dhe cilesor i cili do te rezistoje gjate per ditet me shi. Nje nga problemet me te medha te te gjitha femrave ne ditet me shi, jane floket.

Te gjitha ju e dini se lageshtira dhe shiu menjehere sapo te bien ne kontakt me floket tuaj do te prishin modelin qe ju i keni dhene ne shtepi. Pra, nese nuk deshironi qe planet tuaja te prishen vec prej shiut dhe deshironi te keni nje pamje perfekte. Ashtu si edhe dolet nga shtepia, atehere mushama kundra shiut eshte produkti perfekt per ju.

Gëzoni ditet tuaja jashtë, pa marrë parasysh motin. Kjo pallto shiu do t’ju mbajë të thatë dhe të lumtur .

Womens Raincoat Best Material Price | Dyqan Taxi

Nje mushama shiu e cila do ju beje te dukeni mire ne cdo moment qe do e perdorni. Do te ndiheni te sigurt, pavarsisht motit te keq, shirave apo edhe eres se forte. Asnje nga keto te fundit nuk do te mundet te depertoj mushamane cilesore te shiut e cila do ju mbroj ne cdo moment te dites.

NDIHUNI KOMOD NE CDO DITE TUAJEN ! Rain jackets

Pervec funksionit te saj paresor, i cili eshte mbrojtja dhe komoditeti juaj. Mushamaja kundra shiut ka nje dizajn kaq unik dhe te bukur saqe ju do t’a vishni ne cdo moment dhe me gjithe qejfin tuaj. Brenda nje mushamaje te ngrohte.

Jepini vetes suaj nje stil ndryshe nga cdokush dhe cdo here tjeter. Do te pershtatet me veshjen tuaj dhe do te duket bukur. Do te jeni te ngrohte dhe te mbrojtur ne cdo moment te dites suaj.

Karakateristika | Womens raincoat

Raincoat price the best!

womens raincoat bli online dyqan taxi

 • Material i forte dhe me dizajn te vecante.
  E papërshkueshme nga uji.
 • E pershtatshme per t’u marre kudo me vete.
 • Do te ndiheni komod dhe te sigurt nga shiu, era dhe moti i keq,
 • Krijoni stilin tuaj te vecante.
 • Tharje e shpejtë.
 • Polca Raincoat vjen me nje portofol origjinal mbajtese ne cante.

 

Per porosi telefononi  ne tel 355 68214 1111


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mushama

Be the first to review “Raincoat | Mushama shiu me pika per femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raincoat mushama per femra

Raincoat | Mushama shiu me pika per femra

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto ne Shporte