Cante shpine Xiaomi | Bussines Backpack

2,990 L

Ka stok

 • E lehte dhe komode ne perdorim.
 • Dizajn inovativ dhe i kendshem.
 • Ideale per t’u perdorur per pune.
 • Material cilesor dhe rezistent.
KODI: backpack-xiaomi KATEGORIA:

CANTE SHPINE XIAOMI 

Cante shpine Business Backpack ka një dizajn klasik që nuk del kurrë nga moda. Pjesa e jashtme e zezë mat vjen me një rreshtim të brendshëm të kaltër të thellë shton një element pak argëtues në modelin e përgjithshëm te cantes.

Backpack Xiaomi eshte ideale dhe e lehtë për punë ose edhe për dite te rastesishme. Gjithashtu është një aksesor i shkëlqyeshëm funksional që është ideal për të gjitha llojet e veshjeve dhe rasteve.

SPECIFKAT:
 • cante per shpine xiaomiRrip sigurie me dizajn USB.
 • Bërë nga materiale cilësore për një përvojë të rehatshme.
 • Dorezë e trashë e mbushur pambuku për një kapje dhe mbajtje komode.
 • Perberje najloni oxford 1260D dhe zinxhir i qëndrueshëm ndaj ujit.
 • E lehtë dhe e qëndrueshëm, jashtëzakonisht e qëndrueshëm ndaj ujit.
 • Paneli i pasmë prej materiali rrjetë, kontrollon lagështinë dhe siguron ventilimin.
 • Baza e fortë plastike, jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe rezistente ndaj ujit.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Cante shpine Xiaomi | Bussines Backpack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cante shpine Xiaomi | Bussines Backpack