Cante per laptop 14 inch 3036w Kingsons

2,290 L

Ka stok

KODI: H-9987892 Kategori: , , , ,

CANTE PER LAPTOP 3036W

Cante per laptop per meshkuj dhe femra nga Kingsons. Bere nga materiali i shkelqyer rezistent , sistemi i papershkueshem nga uji dhe mbushje te bute.

Ka xhel kunder lageshtise, i cili pervecse e mban te izoluar mbron gjerat tuaja nga goditjet.

Me doreze te dyfishte per rehati dhe siguri me te madhe gjate transportit.

Ka ndarje te ndryshme te dizajnuara per te ruajtur sende te ndryshme pervec laptopit dhe tabletit tuaj, si fletore, dosje, aksesore, lapsa, telefona etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante per laptop 14 inch 3036w Kingsons”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante kingsons per laptop blerje online ne dyqan taxi

Cante per laptop 14 inch 3036w Kingsons