Cante shpine anti vjedhje | Xiaomi Business

4,900 L

Ka stok

Cante shpine me siguresa

Porte e jashtme e karikimit USB

Peelhure e papershkueshme nga uji

Dizajn praktik dhe komod per perditshmeri

KODI: Cante-laptopi-xiaomi KATEGORIA:

CANTE SHPINE ANTI VJEDHJE

Canta ideale e shpines per te mbajtur te sigurta te gjitha pajisjet tuaja.

Me material te brendshem te bute i cili mbron pajisjet elektronike por dhe veshje te jashtme rezistente dhe kundra shiut qe do tju shoqeroje edhe ne mot me shi.

Ka nje hapesire te madhe ruajtese per te vendosur gjithcka ju nevojitet, laptop, notebook, aparat fotografik etj. Ruan laptop me madhesi deri ne 15.6 inc.

Gjithashtu ne pjesen anesore te saj mundeson nje porte hyrese USB per karikimin e shpejte te pajisjeve.

Projektim i hapesires ruajtese me shume shtresa  ndarese me kapacitet te madh, per te vendosur gjithcka ju duhet ne menyre te organizuar.

Dizajni i kesaj cante eshte projektuar me  bllokimme ane te kodit anti-vjedhje, gje qe ju jep nje pervoje me te sigurt gjate udhëtimit.

Specifika

– Modeli: BG-7225
– Materiali: TPU
– Ngjyra: e zezë, gri
– Madhësia e kompjuterit: 15,6 inç
– Permasa: 32 * 15 * 48 cm


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Cante shpine anti vjedhje | Xiaomi Business”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante kunder vjedhjes xiaomi online ne dyqan taxi

Cante shpine anti vjedhje | Xiaomi Business