Canta shkolle me rrota per vajza Frozen

3,490 L4,490 L (-22%)

Ka stok

KODI: cante-shkolle Kategori: ,

CANTA SHKOLLE ME RROTA PER VAJZA

Canta shkolle me rrota me personazhet vizatimore te preferuar per vajza Frozen.canta shkolle per femije blerje online ne dyqan taxi

Ne ngjyra terheqese dhe forme praktike, canta do te jete shume e lehte per tu mbajtur nga femijet.

Me xhepa anesore dhe ndarje te shumta te brendshme per te vendosur gjithcka qe u nevojitet per ne shkolle libra,fletore, lapsat etj.

Gjithashtu canta vjen e pajisur me nje kulete dhe nje cante tjeter me te vogel per te vendosur lunch box.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Be the first to review “Canta shkolle me rrota per vajza Frozen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shkolle per femije bli online ne dyqan taxi

Canta shkolle me rrota per vajza Frozen

3,490 L4,490 L (-22%)

Shto ne Shporte