Anti stres | Fidget Ring Advanced | Per Autizem

890 L

Ka stok

Faqe me 5 butona , 3 qe bejne klik dhe 2 qe jane pa ze
Nje rrote qe eshye si joystick
Nje buton qe mund ta klikoni para mbrapa
Nje rrote qe ju ndihmon te lironi stresin
Nje ane me tre rrota
Nje rreth qe vjen rrotull

 

KODI: 2017020285 KATEGORIA: Etiketime: , , ,

FIDGET RING ANTI AUTIZEM

Anti stres Fidget Ring | Fidgeting | Autizem | Dyqan Taxi

Nje pajisje e vogel ne formen e nje unaze e cila ka vegla ndijore ne te gjitha anet ku mund te perdoret .Ka per qellim te siguroje nje menyre te matur per te zene duart dhe shqisat e tjera. Nje pajisje vete-qetesuese, e cila ju relakson. Keto levizje  mund te jete nje mekanizem veterregullimi . Na ndihmojne te rritim ose te ulim nivelet e vemendjes sone . Gjithmone ne varesi te asaj qe kerkohet,qeteson ose na jep energji.

PERFITIMET

Mbajtja e ketyre lojerave si fidget rings neper duar mund te siguroje stimulim fiziologjik .
Pajisje Anti stres qe sjelle vemendjen dhe energjine tone ne nje nivel qe i lejon mendjet tona te fokusohen me mire ne detyren ne dore. Kjo pajisje keshillohet dhe per persona qe kane probleme Autizmi.

FIDGET RING PER AUTIZEM

Faqe me 5 butona , 3 qe bejne klik dhe 2 qe jane pa ze
Nje rrote qe eshye si joystick
Nje buton qe mund ta klikoni para mbrapa
Nje rrote qe ju ndihmon te lironi stresin
Nje ane me tre rrota
Pajisje Anti-stres me nje rreth qe vjen rrotull
Ndihmon personat me autizem

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lojra

Be the first to review “Anti stres | Fidget Ring Advanced | Per Autizem”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Anti stres Fidget Ring Autizmi Dyqan Taxi

Anti stres | Fidget Ring Advanced | Per Autizem